Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Пунто 1.2 75 още едно питане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Пунто 1.2 75 още едно питане

    Здравейте на всички искам да си взема Пунто 1.2 75 някаде до към 4000лв. Питането ми е какво да гледам като го купувам и горе долу колко харчи градско

    #2
    На такова Пунто, просто няма какво да му гледаш то си е бетон от всякьде! Само огледай вьншния вид, да не е удряно и цената....... Иначе един типичен проблем имат-износването на рьба на шофьорската седалка, малко смешно но факт по който долу-горе личи пробега!Сполучлив избор, и да се похвалиш!

    Коментар


      #3
      ами стандартните неща-амортисъори,окачване,двг,скорости,екстериора и интериора и таканищо по-различно от закупуването на каквато и да е кола пък и това е един най-издръжливите модели на марката и не случайно е бил е кола на годината за разход при пунто,в случай при мен(1.1-55кс),извънградско с 90-100 км/ч с V-power под 5л ,смесено около 6. Добър избор,Успех!
      Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
      ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

      Коментар


        #4
        добър избор :D , аз карам същото....колата си я бивамоя съвет е с продавача да я закараш във Вантотрейд за пълна диагностика..двигател, ходова част..там ще ти кажат и дали е удряна...Ще ти вземат 20-30лв, но поне ще си спокоен. Дори и да има нещо да се прави ще си направиш сметка за това....пък и с пазарлък можеш да свалиш малко от цената ако трябва да ремонтираш нещо . Като разход...какво да ти кажа...зависи как я караш, аз лично я крепя в градски условия...харчи ми към 7-8, а извън градско ми пада към 5-6. Общо взето за този клас автомобили не е от най икономичните, но по книжка го дават горе долу толкова. http://www.punto.hit.bg/teh.htmlУспех

        Коментар


          #5
          Re: Въпрос за Пунто 1.2 75

          Pirlo написа:
          Здравейте на всички искам да си взема Пунто 1.2 75 някаде до към 4000лв. Питането ми е какво да гледам като го купувам и горе долу колко харчи градско
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            gogata написа:
            ами стандартните неща-амортисъори,окачване,двг,скорости,екстериора и интериора и таканищо по-различно от закупуването на каквато и да е кола пък и това е един най-издръжливите модели на марката и не случайно е бил е кола на годината за разход при пунто,в случай при мен(1.1-55кс),извънградско с 90-100 км/ч с V-power под 5л ,смесено около 6. Добър избор,Успех!
            Присъединявам се към колегата щото и моето е толкова. И аз го взех за към 4 и съм доволен. Гледай обаче окачването и да ти влизат скоростите добре още в началото щото ако не влизат бая лошо. При мен имаше разхлабен тампон и едно жило за задната беше закривено и това е. Ама заради тия две неща колкото и малки се потрудих да обикалям сервизи. Сега е бетон.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              имам още един въпрос един приател ми предлага да ми докара от италия пунто 1.1 с 6скорости някой може ли да ми каже нещо за него

              Коментар


                #8
                Pirlo написа:
                имам още един въпрос един приател ми предлага да ми докара от италия пунто 1.1 с 6скорости някой може ли да ми каже нещо за него
                ще гори още по-малко, и определено ще са по-къси и скоростите но до колкото знам 6 speed са само 2/3-врати(ако това не те смущава разбира се),иначе нека по-компетентните колеги изразят мнения за тази скоростна кутия
                Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                Коментар

                Working...
                X