Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменят крушките на таблото на Brava?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменят крушките на таблото на Brava?

    Колата е 98-ма края и е с по-новият тип табло с кръгли циферблати и течнокристален километраж. А централната конзола, където са врътките за отоплението и климатроника имате ли идея, как се разглобява? Имам доста несветещи крушки...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    А на обикновенно табло?

    Споделете моля... има 3-4 болта нещо, като еврейска звезда, които са в горната част на таблото, но само това достатъчно ли е?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      май бяха три болта отгоре в таблото (за които пишеш), + два болта които се виждат зад волана в таблото като го пуснеш максимално волана надолу + махаш капака на предпазителите и от там отвиваш един който е навит в лявата "духалка", след това дърпаш внимателно че в горния ляв край на таблото (над същата "духалка" има май и щипки, дано съм бил полезен,Успех
      FIAT Stilo 1.4 16V
      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

      Коментар


        #4
        Re: Как се сменят крушките на таблото на Brava?

        Vladim написа:
        Колата е 98-ма края и е с по-новият тип табло с кръгли циферблати и течнокристален километраж. А централната конзола, където са врътките за отоплението и климатроника имате ли идея, как се разглобява? Имам доста несветещи крушки...
        малко оф топик ама не си струва да се пуска нова тема - Браво/а имат ли климатроник?

        Коментар


          #5
          Re: Как се сменят крушките на таблото на Brava?

          1115 написа:
          Vladim написа:
          Колата е 98-ма края и е с по-новият тип табло с кръгли циферблати и течнокристален километраж. А централната конзола, където са врътките за отоплението и климатроника имате ли идея, как се разглобява? Имам доста несветещи крушки...
          малко оф топик ама не си струва да се пуска нова тема - Браво/а имат ли климатроник?
          Да! Към края, или средата на 98-ма започват да им слагат. Моята е ноември 98-ма и има климатроник, хромираната решетка, кръгли уреди на километража и оборотомера и т.н.тБлагодаря за инфото за болтчетата! Голямо разпатечосване ще стане! :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            не бях видял че питаш и за централната конзола, значи:това е от една предишна тема:имаш 9 (девет ) болта който трябва да отвиеш за да стигнеш го крушките зад врътките на парното, 1. изваждаш касетофона, писал съм как става в други теми- зад него ще видиш 4 болтчета за отвиване 2. средната лента където ти са копчетата за мъгла, за нагревателите, там се махат капачетата в края които не са копчета (внимателно отстрани с отверката и излизат), под тях още 2 болчета за отвиване 3. извашдаш с дърпане средната врътка , тази за сетените на вентилатора, малко е трудно но става, внимаваш какво излиза от там освен нея за да го сглобиш после , под нея има 1 болче 4. като погледнеш централната конзола в долните и краища отляво и дясно има 2 болчета които се виждат и за да стигнеш до тях нищо не се маха друго, болтчетата се отвиват с шестограм (май така се казваше) като свършиш с болчетата издъпваш леко към теб цялата централна конзола,тя ще се държи все оше от кабелите но може и да не ги махаш тях, като я извадиш малко имаш достъп до крушките за който говорим те са два броя 12V 1.2W, има ги по безиностанциите.Успех
            FIAT Stilo 1.4 16V
            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

            Коментар


              #7
              Re: Как се сменят крушките на таблото на Brava?

              1115 написа:
              Vladim написа:
              Колата е 98-ма края и е с по-новият тип табло с кръгли циферблати и течнокристален километраж. А централната конзола, където са врътките за отоплението и климатроника имате ли идея, как се разглобява? Имам доста несветещи крушки...
              малко оф топик ама не си струва да се пуска нова тема - Браво/а имат ли климатроник?
              Офф Да, Климатроника си е опция. Моето Браво 97ма си има климатроник.
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар

              Working...
              X