Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предница

    Сигурно ви е писнало от моите теми но все пак аз да си попитам...значи отпред от дясно ми е разбит амортисьора това ще рече изпуснал скъсан тампон и маншон хлопа тропа и таи нататак.Ходих да ми гледат предницата ама казаха че няма нищо разбито само амортисьора...та от ляво понеже си мисля че е здрав, та ми се струва че колата стои по ниско от страната на здравия амортисьор а от другата по високо тоест колата е наклонена е не много ама малко по време на движение се оправя...та дали това че от ляво е по ниска а от дясно по висока се дължи на разбития амортисьор...
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Естествено колега.Когато един амортисьор изпусне както казваш тои се надига нагоре и от там колата се подига от същата страна.Имам един приятел който кара Вектра с 17-ка джанта и като му изпуснаха предните амортисьори колата се надигна отпред и можеше да се побере и 18-ка а по дринцип почти опираше гумата в калника...Съвсем нормално е като изпусне амортисьор колата да се подигне от към изпусналия ако е само един

    Коментар


      #3
      И то основно се повдига защота пружините я натискат на горе, а няма какво да я успокоява надолу А като изпуснат четирите амортисьора - вози едно меко... само дето в завоите си все едно от клуб Адреналин.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар

      Working...
      X