Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за покупка на Fiat Tipo 1.6 i.e

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за покупка на Fiat Tipo 1.6 i.e

    Здравейте,от няколко дни разглеждам пазара на Fiat Tipo и се спрях на 1.6 i.e 75 к.с.Попаднах на това http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=70964 .Въпросите ми са доста, интересува ме как е от към поддръжка тази машинка, какви са им честите проблеми(не питам дали се чупи, защото всяка кола се чупи, още повече е на 13 години), какъв разход да очаквам в София и извънградско? Ще се радвам да споделите вашето мнение.Благодаря Ви предварително!едит: Извинявам се, че съм объркал раздела

    #2
    Това е подарена кола според мен и аз се бях навил ама се отказах.За 2000 лв какво искаш да си купиш.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Това е подарена кола според мен и аз се бях навил ама се отказах.За 2000 лв какво искаш да си купиш.
      Това въпрос ли е или? Нещо нищо не разбрах В Неделя ще я гледам колата и ще пиша какво ми е впечатлението. А колкото до цената, не мисля че е подарена?! Все пак е 94-та а по толкова си вървят на пазара.

      Коментар


        #4
        За тези пари е доста добра оферта. Това е от последните модели Типо, има доста екстри. Откъм подръжка е евтина, градско харчи около 10-11/100 , 6-7/100 извънградско.
        In Tipo Veritas

        Фиат Типо 1.6 DOHC
        Фиат Стило 1.6

        Коментар


          #5
          Добре изглежда колицата колега, ходи виж я и ако всичко е ок я взимай Айде късмет !!!

          Коментар


            #6
            Този мотор пълен инжекцион ли е или моно?

            Коментар


              #7
              Хаха знам защо питаш за газова уредба нали?Споко Монооооо е. ДВИГАТЕЛЬ Расположение двигателя Спереди, поперечно Объем двигателя 1581 см3 Мощность 75 л.с. При оборотах 6000 Крутящий момент 125/3000 н*м Система питания Моновпрыск Наличие турбонадува - Газораспределительный механизм ohc Расположение цилиндров Рядный Количество цилиндров 4 Диаметр цилиндра 86.4 мм Ход поршня 67.4 мм Cтепень сжатия 9.2 Количество клапанов на цилиндр 2 Топливо АИ-95
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Хаха знам защо питаш за газова уредба нали?Споко Монооооо е. ДВИГАТЕЛЬ Расположение двигателя Спереди, поперечно Объем двигателя 1581 см3 Мощность 75 л.с. При оборотах 6000 Крутящий момент 125/3000 н*м Система питания Моновпрыск Наличие турбонадува - Газораспределительный механизм ohc Расположение цилиндров Рядный Количество цилиндров 4 Диаметр цилиндра 86.4 мм Ход поршня 67.4 мм Cтепень сжатия 9.2 Количество клапанов на цилиндр 2 Топливо АИ-95
                Всъшност не питах за това? Не мисля да слагам газова поне за начало, ако стане доста тежко тогава може.Благодаря.

                Коментар

                Working...
                X