Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема за разглобяване на лостчето на чистачките на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Схема за разглобяване на лостчето на чистачките на Темпра

    Някой може ли да ми даде схема как се разглобява лостчето на чистачките на Темпра. Не ми работят степените на чистачките и проблема е в лостчето или в в двигателчето. Ползвах търсачката, но не намерих нищо за разглобяването на лостчето.
    tempra 1,6

    #2
    Има, има. Търси по-внимателно. Има снимки как се разглобява цялото лостче, май от немски сайт бяха.
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    Коментар


      #3
      Ето го http://www.tempra.org/manuale.php . Стои си в предпочитани, ама не се и обажда. Ако има някой желание да си разглобява лостчето да му е от полза.
      tempra 1,6

      Коментар


        #4
        Какво стана с чистачките, оправи ли степените? Аз имам същият проблем - кара само на една степен. Сподели резултати, моля.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          Synthy написа:
          Какво стана с чистачките, оправи ли степените? Аз имам същият проблем - кара само на една степен. Сподели резултати, моля.
          Все още не съм.Свалих лостчето обаче ме достраша да го разглобя че да не остана и без чистачки.Мисля да отида при електричар да замери с мултицета лоста и двигателчето да видим къде се губят тоците и тогава ще знам кьде е проблема.Ето още една подобна тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20538 Значи това е често срещана повреда при чистачките и ако някои я отсранил нека да каже къде е проблема.
          tempra 1,6

          Коментар


            #6
            колеги едно лостче е 10 лв, няма ли да ви е по-лесно и по-евтино да го смените. мога да ви дам едно счупено, в смисъл всичко си му работеше, но един какаванин го дръпна много силно да пръска и то се счупи. за части ако ви трябва
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              лосче

              пичове едно лосче е 2-3 лв защо си играете копуваите и сменяите
              karam fiat 1992 tempra karburator
              0889340995

              Коментар

              Working...
              X