Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ! за момента съм "умрял", не мога да запаля!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ! за момента съм "умрял", не мога да запаля!

    Пускам темата тука, че четат най-много хора. качвам се преди малко, и както всяка от последните 7 сутрини очаквам да има проблеми с паленето. е тоя път даже не тръгна и да върти, м**ка му да *** на тоя акумулатор!!!! не мога да мръдна никъде, а имам толко работа, първата за днес щеше да е да си купя акумулатор. а сега... колеги, ако има някой наблизо (района около слатина) с кабели, много моля да ми помогне да стартираме едно JTD. колкото да стигна до магазина за акумулатори. нямам кабели, нямам нищо... даже нямам и ключ 13 да махна планката, да хода да го купа пеша и да си го донеса. 0898516706иначе темата е валидна до довечера и след това направо за кофата.

    #2
    Миналата седмица и при мен се случи същото. Бягай в метро докато има още промоция на BOSCH, че цените са....http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19866
    Fiat Punto 1.7TD

    Коментар


      #3
      тва бате ми прозвуча като реклама!! чесно ти казвам. ако може да ми кажеш как точно да ида до метро? да пусна по нанадолн ище, от там контакт, втора, пускам съединитела? или може и на трета? направо ме утрепа с тва мнение.. магазина е на 3 спирки и ще си взема ексайд ексел 60 амперчаса , 540 стартов ток, за легло 24 см. ама нямам ключове да го смена. и не мога да закарам колата на място! то кога не върви, не върви, всичко е**но се случва наведнъж!

      Коментар


        #4
        Ами спри първото такси, питай го дали има инструменти (не може да няма ) отиди до магазина, купи си акумулатор и го смени.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          bogidar написа:
          Миналата седмица и при мен се случи същото. Бягай в метро докато има още промоция на BOSCH, че цените са....http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19866
          аз съм работил в метро и там когато на една стока и наближеше крайния срок за експлоатация, я пускаха на промоция, или професионално казано "в акция". и намалят цената примерно с 3 стотинки, бият червения етикет, и те ти промоция. тия бошове кой ги знае колко време са седели по складове и кви фабрични дефекти има точно тая партида... тва си е мое мнение де

          Коментар


            #6
            братле, не моа ти помогна повече от виртуално, но на всяка бензиностанция има акумулатори, а ключове има във всеки магазин за лев и желазарии.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              оправихме нещата, кабели за 12 лв, ток от деу рейсър бензинов, после EXIDE EXCELL 62 Ah, 540 A стартов ток, 142 лв, и бравата е ток и жициRokambol, звъннах на киро косата от св-такси, понеже кара един избушен атмосферен дизелов сеат, той нема ни кабели ни ключове, хванах го в некво задръстване по България дето никой на никъде не мърдал.... така с бакшишитепонеже в тая тема няма нищо смислено и никой няма да има никва полза от нея, а и беше временна, моля модератор направо да я затрие като астероид динозаври

              Коментар

              Working...
              X