Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация в КАТ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация в КАТ?

    Здравейте!В началото на седмицата си купих Фиат Пунто 1,2 ELX 96 год. След задължителната смяна на консумативи(ремък, масло, филтри) ми остана регистрация в КАТ, но за зла участ на паркинга пред работата някой кретен ми е огънал яко преден десен калник . Застрахователите в БУЛИНС направиха оценка на щетите, но ме притеснява регистрирането на колата в КАТ(с транзитни номера е валидни до 02.11).Проблем ли ще е това че калника е изкривен(лош външен вид) имам впредвид?Някой да е виждал по моргите десен калник маслено зелен металик, и на каква цена се намират?А ако е друг цвят колко ще ми струва пребоядисването?Благодаря предварително за всички отговори!

    #2
    Не би трябвало тях ги интересува номер на рамата и двигателя....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Колега не се притеснявай аз в началото на седмицата като си регистрирах пунтото шофьорската врата беше по карантии нямах машинка за стъклото тапета беше от зад на седалката стъколото беше хванато с един парцал да не падне никой нищо не ми каза проверяват двигателя и номера на рамата и толкова
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар

      Working...
      X