Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

niessenas или frig air радиатор за парно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    niessenas или frig air радиатор за парно?

    Значи фриг аир е с 20 лева по евтин от Нийсенс ама кат знам къв боклук е, говоря така за него щото водния радиатор на дедрата ми беше такъв и протече на 18 тия месец, и ся за тая марка да не чуя. При положение че не мога да си намеря АВА какво ще кажете за Нийсенса?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Re: niessenas или frig air радиатор за парно?

    Slavi_Lancia написа:
    Значи фриг аир е с 20 лева по евтин от Нийсенс ама кат знам къв боклук е, говоря така за него щото водния радиатор на дедрата ми беше такъв и протече на 18 тия месец, и ся за тая марка да не чуя. При положение че не мога да си намеря АВА какво ще кажете за Нийсенса?
    на темпрата смених със нисенс идеален е / на много БМВ сме слагали/ само че е произведен във китай провери във КОСЕРА за BEHR-този който ще свалиш оригиналния сигурно е такъв
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Няма значение къде е произведен, важното е че са хубави, тоя фриг аир дори не се знае къде е произведен или до колкото разбрах те само пакетират а кво има в кашоните не се знае.Видях го кво представлява, голямо менте ми се струва и за тва не го взех. Моя които свалих е магнет марели, в косера имат само тоя фриг аир, надявах се на АВА ама нямат. Явно в понеделник поръчвам ниисенс и да си нямаме разправии с него в близките 100 години
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Slavi_Lancia написа:
        Няма значение къде е произведен, важното е че са хубави, тоя фриг аир дори не се знае къде е произведен или до колкото разбрах те само пакетират а кво има в кашоните не се знае.Видях го кво представлява, голямо менте ми се струва и за тва не го взех. Моя които свалих е магнет марели, в косера имат само тоя фриг аир, надявах се на АВА ама нямат. Явно в понеделник поръчвам ниисенс и да си нямаме разправии с него в близките 100 години
        За Дедрата ли търсиш или за Бравата, да те ориентирам за вероятностите!

        Коментар


          #5
          Провери в http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCode&id=1847 може и да имат AVA.
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            #6
            hit-ko написа:
            Slavi_Lancia написа:
            Няма значение къде е произведен, важното е че са хубави, тоя фриг аир дори не се знае къде е произведен или до колкото разбрах те само пакетират а кво има в кашоните не се знае.Видях го кво представлява, голямо менте ми се струва и за тва не го взех. Моя които свалих е магнет марели, в косера имат само тоя фриг аир, надявах се на АВА ама нямат. Явно в понеделник поръчвам ниисенс и да си нямаме разправии с него в близките 100 години
            За Дедрата ли търсиш или за Бравата, да те ориентирам за вероятностите!
            за бравото 1.6 16в 103 коня с клима
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              TIP написа:
              Провери в http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCode&id=1847 може и да имат AVA.
              Нямат ава, проверил съм,иначе тоя фриг аир мога да го взема на 48 лева, ниисенса е 70 за 20 лева някък си не ми се ще да си правя пак експерименти с тоя фриг аир при положение че съм си патил от него вече.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                при нисенса има нещо което не ми хареса и това е , че е омазан със някакви гадости които като загрее започват да се изпаряват във купето . Миризмата е ужасна ,така е при мен почти 3-4 месеца незнам кога ще се оправи карам на леко отворен прозорец иначе ще се задуша
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  А защо не махна тия гадости предварително или не предполагаше ,че ще стане така и да ти мирише.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    А защо не махна тия гадости предварително или не предполагаше ,че ще стане така и да ти мирише.
                    за съжаление не очаквах че така гадно и толкова дълго време ще мирише иначе щях да го "пусна" на праоструйката :D
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      Слави .. я ме светни как се сваля тоя радиатор че в петък ме очаква процедурата на брата на бравото
                      Madness Motorsport
                      (\__/)
                      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                      (")_(") signature to help him gain world domination.

                      Коментар


                        #12
                        gad3n написа:
                        Слави .. я ме светни как се сваля тоя радиатор че в петък ме очаква процедурата на брата на бравото
                        Не е никък сложно Ице. Сваляш жабката, над радиатора има една пластмасова кора на 2 болта е, но ако никои никога не е пипал там има 3-ти болт много гаден. Тая кора обгръща тръбите и ги държи чак до мястото където тръбите минават през купето към двигателя, те там е последният болт между двете тръби, шестограм мисля беше 4-ка, много трудно се напипва и трябва бая клечене да го развиеш, най-лесно е с торкс и тресчотка иначе с имбус няма бъркане. Източваш водата от мотора, аз я източих от големия маркуч на радиатора ма няма ти казвам къв зор видях с тая шибана скоба(пресована е) (освен ако нямаш канал ) тва че си източил водата не значи че няма да ти тече в купето като сваляш радиатора, затова си приготви малка тавичка защото като откачиш тръбите ще събереш още 1 литър антифриз. Като стана въпрос за тръбите с тях малко зор ще видиш да ги извадиш от радиаторчето но ша се оправиш. На тръбите има О-пръстенчета които трябва да смениш заедно с новия радиатор че старите са ти смачкани. Понеже не им знам точния размер си купих 2бр 16х2.5, 2бр 17х2.5 и същите ама и на х2.65 ще видя кои ще паснат по добре. Радиатор взех нийсенс от фриг аир съм си патил неща и да чуя за него. Успех
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #13
                          16х2.65 О-пръстени заспаха ама си е голяма хуиня смяната на тоя радиатор.
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #14
                            Slavi_Lancia написа:
                            16х2.65 О-пръстени заспаха ама си е голяма хуиня смяната на тоя радиатор.
                            нали беше лесно :D
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X