Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дистанционна покупка на Fiat Brava 1.4 12V 1997г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BRAVA

    Аз съм с Ловато и както ти казах съм много доволен. Според мен метановата уредба е скъпа и не си заслужава инвестицията ако не си такси или не навърташ много километри. При покупката на газова внимавай защото са се появили турски варианти на BRC и Lovato, които ще ти създадат много ядоев.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #17
      linden написа:
      emdless4 написа:
      linden написа:
      Пристигането на автовоза се отлага, имам още малко време да помисля преди да взема окончатрлно решение.Пропуснал съм да спомена, че ще се ползват инвалидни права на роднина и тези права няма да могат да се ползват след 1 септември.По автокъщите като им се спомене за кола без мито не искат и да чуят.
      Така ли, защо няма да мове да се ползват инвалидните права след 1 септември?
      До тогава е валидноста на този документ, после ще има допълнителни разправии по ваденето на нов.
      Колега, имай впредвид, че валидността на документа трябва да е поне 30 дни след дата на влизане на колата в БГ. Имаш 15 дни проверка от митницата дали този инвалид в последните 3 години не е използвал правото си, после имаш поне 15 дни проверка от КАТ дали колата не е издирвана, дали настина си я минал през митница и т.н. Така, че направо хващай родата и тръгвайте да подновявате свидетелството за инвалидност

      Коментар


        #18
        Re: BRAVA

        georgiarg написа:
        Аз съм с Ловато и както ти казах съм много доволен. Според мен метановата уредба е скъпа и не си заслужава инвестицията ако не си такси или не навърташ много километри. При покупката на газова внимавай защото са се появили турски варианти на BRC и Lovato, които ще ти създадат много ядоев.
        Не вярвам при вносителя им да има ментата, там смятам и да отида.

        Коментар


          #19
          Uho написа:
          Колега, имай впредвид, че валидността на документа трябва да е поне 30 дни след дата на влизане на колата в БГ. Имаш 15 дни проверка от митницата дали този инвалид в последните 3 години не е използвал правото си, после имаш поне 15 дни проверка от КАТ дали колата не е издирвана, дали настина си я минал през митница и т.н. Така, че направо хващай родата и тръгвайте да подновявате свидетелството за инвалидност
          Ако наистина е така е много неприятно, ще отнеме време. Пристигането на автомобила се забавя, незнам какво да правя .Ще пиша какво е станало.

          Коментар


            #20
            linden написа:
            Пристигането на автовоза се отлага, имам още малко време да помисля преди да взема окончатрлно решение.Пропуснал съм да спомена, че ще се ползват инвалидни права на роднина и тези права няма да могат да се ползват след 1 септември.По автокъщите като им се спомене за кола без мито не искат и да чуят.
            В София има доста автокъщи които продават вече внесени автомобили без мито на инвалид има такава врътка ,аз лично съм се обаждал на някои от тях в момента точно не се сещам за автокъщите,но може да си купиш списание Автооказион от там може да видиш.

            Коментар


              #21
              Re: Дистанционна покупка на Fiat Brava 1.4 12V 1997г.

              linden написа:
              Здравейте,Вече цяла седмица чете мнения из форума за Брава - за положителни и отрицателни страни. Останах с впечатлението, че общото мнение на хората за Fiat и като цяло за италиаските коли, не е на базата на опит и поне що се отнася за съвременните автомобили идващи от Апенините.Така и избора попадна на Fiat Brava за семеен автомобил. Красива кола, със спортна визия и сравнително евтина подръжка. Имам въпроси свързани със самата покупка на автомобила, ще бъде докарана на автовоз.Тъй като не е в България и не мога да го "прегледат" обстойно в някой сервиз, а трябва да реша до утре сутринта дали ще поема риска за покупката на автомобил, за който нищо незнам като изключим, че е Fiat Brava 1.4 12V 1997г. тъмно син металик, с климатик, на 118000-128000км(не помня с точност) и още някоя друга стандартна екстра.Как да процедирам: 1. по отношение на самата кола, 2. по отношение на договарянето на цената?Тази вечер е денят за размисъл, до утре сутринта(събота 20.08.2005г.) трябва да съм взел окончателно решение.Очаквам вашите съвети.Надявам се да съм подбрал подходящ раздел за пускане на моята тема.
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #22
                Не разбирам какво искасш да ми кажеш с този цитат?!Би ли дал пояснение?Все още не е закупена колата и продължавам да търся, споделете къде има прилични автокъши, защото по Горубляне цените и километрите на колите не ми се струват реални, това определено не е мястото от което бих си купил автомобил!

                Коментар


                  #23
                  linden написа:
                  Не разбирам какво искасш да ми кажеш с този цитат?!Би ли дал пояснение?Все още не е закупена колата и продължавам да търся, споделете къде има прилични автокъши, защото по Горубляне цените и километрите на колите не ми се струват реални, това определено не е мястото от което бих си купил автомобил!
                  Реални километри никой не може да гарантира, дори от чужбина да купуваш колата и там се изучиха и масово връщат километражите, така че на този показател обърни внимание, но не разчитай да е верен!Относно колегата, може още да не знае как се пуска пост и двамата му поста са само цитати
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар

                  Working...
                  X