Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Репарация на таблото на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Репарация на таблото на Темпра

    Колата ми е Темпра 1991 г, таблото е от най-елементарните - има само скоростомер/със стрелка/ и часовник. Тъй като имах проблем с жилото на километража се наложи да го свалям 2-3 пъти. Вчера пък сменях говорителите на CD -то. Резултатът е, че леглата на рапидките които го държат съвсем се разбиха и вече не държат нищо. Счупена е и пластмасата около отворите от долната страна. Въпросът ми е дали някой е правил някакво укрепване и лепене на пластмасите и до колко е било трайно. Ако не си струва усилията дали може да стане табло от друга Темпра/Типо с друг вид табло. Ако става, вероятно би трябвало да се местят местата на доста кабели.
    Fiat Marea 1,6 16V 1998
    Lancia Y 1.2 8v 1997
    Fiat Tempra 1.6 1991

    #2
    направи си нови щипки отдолу, за захващане на рапидките, от метал (сгъваш по-твърда еластична ламарина, пробиваш я и си готов), но за пластмасата, където е счупена... и на мен това ми е голяма болка. сега съм го направил по възможно най-дървения начин - рапидки с шайби, но.. не ти трябва да го гледаш, грозотия е голяма, но поне не трака колкото преди. ако се боядишат черно шайбите и вземеш черни рапидки няма да личи много, но пак си е грозничко. аз лично съм лепил пластмаса, и.. какво да ти кажа, загуба на време. след известно време по лепеното/шева пак се чупи, че дори по-лошо става.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      табло

      тук се вижда малко
      Прикачени файлове
      Стана тя.

      Коментар

      Working...
      X