Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми се затваря дясната врата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ми се затваря дясната врата

    От 1 седмица някъде дясната врата се затваря от 4-5 блъскания, даже понякога се отваря, чуках железцето, но без резултат, кажете какво да направя за да се затваря
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    кола

    ела на срещата в Неделя де е погледнем
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      кво желязо чукаш? виж бравата там където се заключва за желязото на самото купе, трябва да идват на едно ниво. погледай и пробвай и като разбереш замисъла на системата регулирай бравата или желязото на самото купе и тва е
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        кво желязо чукаш? виж бравата там където се заключва за желязото на самото купе, трябва да идват на едно ниво. погледай и пробвай и като разбереш замисъла на системата регулирай бравата или желязото на самото купе и тва е
        Регулирах регулирах и не става
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Grisha написа:
          pakumba написа:
          кво желязо чукаш? виж бравата там където се заключва за желязото на самото купе, трябва да идват на едно ниво. погледай и пробвай и като разбереш замисъла на системата регулирай бравата или желязото на самото купе и тва е
          Регулирах регулирах и не става
          И накрая я продадох - е това е решението
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Добре я затвори нали с 2 бона.Нищо не съжалявай за колата и пак италианка да вземеш ей.Да не вземеш да изневериш сега заради една врата.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Не бе аз питам за комшията,че той я взе
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Никой ли не знае как може да се оправи,че комшията кат ме види само ми надува главата
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Непрофесионален съвет да свали насрещника от купето и да го пробва на ръка с механизма дали затваря и да провери дали не опира някаде, да види за изтъркана боя тук там на мен вратата ми виси по средата ама няма оправия моето
                  Fiat punto 1,1
                  Fiat bravo 1,6 16v
                  Fiat bravo 2,0 20v
                  Honda civic 1,5
                  BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                  Коментар

                  Working...
                  X