Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам Въпрос за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам Въпрос за Fiat Bravo

    Мога ли да си сложа чип тунинг ако мога колко коня ще ми вдигне. Fiat Bravo 1.4 12v
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    #2
    Колега в Проспийд има само за 1.6 и 2.0 20вИначе ето ти цени ,но мисля чя на този малък двигател няма смисъл ,но сам си прецени Fiat Bravo Brava 1.6 (103 HP)661.33 лв.Fiat Bravo Brava 1.6 (103 HP)Оптимизиран управляващ софтуер за увеличаване на мощността и въртящия момент на двигателя.Мощност преди тунинга: 103 HPУвеличение на мощността: +10 HPУвеличение на въртящия момент: +20NmВ цената са включени демонтаж на оригиналния чип и монтаж на чипа с оптимизирания софтуер.Времето за извършване на необходимите операции варира между 3 и 8 часа в зависимост от марката и модела на автомобила.Fiat Bravo HGT (147 HP)805.33 лв.Fiat Bravo HGT (147 HP)УвеличиОптимизиран управляващ софтуер за увеличаване на мощността и въртящия момент на двигателя.Мощност преди тунинга: 147 HPУвеличение на мощността: +15 HPУвеличение на въртящия момент: +25NmВ цената са включени демонтаж на оригиналния чип и монтаж на чипа с оптимизирания софтуер.Времето за извършване на необходимите операции варира между 3 и 8 часа в зависимост от марката и модела на автомобила.

    Коментар

    Working...
    X