Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за свещите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за свещите

    Здравейте колеги.Ще сменям кабелите на свещите и се чудя какви да си купя.Чета добри отзиви за Беру, Тесла някъде споменават и Бош?Търсих в нета да немеря нещо или магазини в които мога да купя, но уви не намерих!Карам на газ - та ..... вашият съвет какъв е?

    #2
    Във веригата магазини Косер, има ги и в Люлин, гледам, че там живееш Иначе Тесла ти препоръчвам (там ще ги намериш)
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      и аз бих препоръчал Косериз магазините за ФИАТ кабелите са доста "подозрителни"
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        не взимай MagnetiMarelli аз взех едни и сега си карам със оригиналните(които са поен на 10 години). и свещите са такива и съжалявам доволно.сега се замислям за свещи BERU и може би същите кабели.до колкто знам за ГАЗ са много важни свещите и кабелите така, че не прави компромиси.УСПЕХ
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #5
          И според мен най добре е с ТЕСЛАТА *поне нямат ментета*. Ако ти трябват за колата от потписа ти и е с двигател 182А4.000 на ТЕСЛА са Т845S.

          Коментар


            #6
            С две ръце за Тесла, само като ги видиш как са направени и си личи че са хубави а и цената е много по добра от на останалите. Магнет марели са жив ташак, такова менте не си виждал, като по трудово обучение са правени с едни скапани пластмасови лули които се разпадат при първото сваляне на кабелите, абе бегай за Тесла
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              В сравнение с Бош-а, Тесла-та са като истински ментета. Говоря за кабелите за моята кола, първо на дължина не са ги изчислили точно и някои имат по 7-8см отгоре. Второ по съпротивление не са еднакви. Не че това е кой знае от какво значение, но говори колко се е постарал производителя при направата им. При Тесла-та най-късия кабел беше към 2 ома, а най-дългия 7-8 ома, при Бош - 4-те кабела точно 5 ома.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                купих си tesla от косер миналата седмица и те светат.само боклуци вече незнам какви да взема
                FIAT Marea 1.6,16v ELX.1997

                Коментар


                  #9


                  Купих "TESLA" кабели, яд ме хвана че не купих и такива свещи ама не го знаех магазина и бях взел предишният ден свещи "БОШ".Почистих си моторчето за празен ход с яко карбуратор клинер и смених плочката на газта и един филтър (карбон ли беше кевлар ли де да знам постоянен бил но като за аванта добре е че и толкова запомних :D ) И сега колата спи - просто чудо!Тея дни ще погледна дали светят, но относно дължините на кабелите - паснаха си перфектно никакви забележки!

                  Коментар


                    #10
                    Re:

                    rymbym написа:
                    Купих "TESLA" кабели, яд ме хвана че не купих и такива свещи ама не го знаех магазина и бях взел предишният ден свещи "БОШ".Почистих си моторчето за празен ход с яко карбуратор клинер и смених плочката на газта и един филтър (карбон ли беше кевлар ли де да знам постоянен бил но като за аванта добре е че и толкова запомних :D ) И сега колата спи - просто чудо!Тея дни ще погледна дали светят, но относно дължините на кабелите - паснаха си перфектно никакви забележки!
                    Браво, хайде и да почерпиш на някоя среща....
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар

                    Working...
                    X