Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гумички на клапани

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    гумички на клапани

    Имам серизен разход на масло и ме посъветваха да сменя гумичките на клапаните.Дайте идея къде и срещу колко става тая работа.
    Tipo 1.6 [149C2046]

    #2
    На мен ми казаха 120 лева във Вантотрейд.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар


      #3
      peter написа:
      На мен ми казаха 120 лева във Вантотрейд.
      тея ако взимат 120лв за смяна на гумички на типо сигурно нито едно типо до сега не е отишло при тях , за тва нещо ако вземат повече от 30лв са си за убиване,
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Ами не знам, ама казаха че било сложна работа - откачал се ангренажния ремък, регулирали се клапаните и още разни неща. Както той се изрази "Четири болта остават и сме махнали и главата". Ще се изнервя и ще взема да си прочета в книгата за Типото как се сменят гумички, ама засега не ме притеснява и ще си карам така. На мен само едната гумичка не ми е наред. Аз Януари сменях клапани, гумички, ангренажен ремък, масла и т.н. Чувал съм че тия гумички изскачали понякога - сугурно това се е случило при мен.
        минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
        Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

        Коментар


          #5
          peter написа:
          На мен ми казаха 120 лева във Вантотрейд.
          На мен ми ги смениха в Стара Загора за 20 лв.Вече карам 2 г.(25 000 км.) и няма проблеми.Не само цената и името на сервиза имат значение за качествената работа!
          Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

          Коментар

          Working...
          X