Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля бронята на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля бронята на Брава

    Приятели свалих винтовете отбелязани със зелено и видиите под калниците и неще да излезе. Пропускам ли някой винт?
    Прикачени файлове
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Самите подкалници свали ли ги? Май имаше едни 6мм болтове дето няма как да ги видиш без да свалиш подкалника... Свалях я преди 2 години бронята, но не помня в детайли какво беше
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Задължително се свалят подкалниците и ще видиш и болтовете.

      Коментар


        #4
        А като стана въпрос за подкалниците, някой знае ли откъде мога да купя такива пластини с които са хванати подкалниците, че 3-4 ми липсват? Ходих в няколко магазина за крепежни елементи ама вдигат рамене.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Не мога да разбера обаче със сините стрелки какво си посочил и какво и колко си развил там.Ето ти нагледен материал.Според мен си забравил тези винтове от схемата ми.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            И аз като слагах мрежата искаш да сваля бронята стигнах точно до там кудето и ти.Като разбрах че трябва и подкалниците да се свалят се отказах. Не ми се занимаваше цял ден заради неква си мрежа и сложиш без да махам бронята , направо върху решетката. Мн добре стана и не личи че е слагана от горе. Предполагам че и ти искаш да я свалиш за да сложиш мрежа или се лъжа?
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              westdogg написа:
              И аз като слагах мрежата искаш да сваля бронята стигнах точно до там кудето и ти.Като разбрах че трябва и подкалниците да се свалят се отказах. Не ми се занимаваше цял ден заради неква си мрежа и сложиш без да махам бронята , направо върху решетката. Мн добре стана и не личи че е слагана от горе. Предполагам че и ти искаш да я свалиш за да сложиш мрежа или се лъжа?
              За да получите достъп до двата винта се демонтирва само решетката по долу на схемата ,а не целите подкалници.Нямате ли ръководствата колеги
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                spark написа:
                А като стана въпрос за подкалниците, някой знае ли откъде мога да купя такива пластини с които са хванати подкалниците, че 3-4 ми липсват? Ходих в няколко магазина за крепежни елементи ама вдигат рамене.
                Като стана въпрос за тези пластмасови рапидки и други крепежни елементи имаше един каталог са такива и магазин ама не мога да го намеря сега къде е мисля дори ,че беше във форума в някой от темите.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  westdogg написа:
                  И аз като слагах мрежата искаш да сваля бронята стигнах точно до там кудето и ти.Като разбрах че трябва и подкалниците да се свалят се отказах. Не ми се занимаваше цял ден заради неква си мрежа и сложиш без да махам бронята , направо върху решетката. Мн добре стана и не личи че е слагана от горе. Предполагам че и ти искаш да я свалиш за да сложиш мрежа или се лъжа?
                  да това е целта. не се сетих да сваля подкалниците мерси много
                  Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                  Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                  Коментар


                    #10
                    Решетката пред гумата колега само нея не сваляй подкалниците.Виж по горе схемите които съм ти постнал.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X