Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти за зимните гуми отделни или...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    stevens написа:
    Tornado написа:
    Ех тая зима както прогнозите са да е сурова.Ще има опашки по гумаджииниците и веригите ще свършат също.Миналата зима нямаше сняг обаче като се заледи прохода на републиката от южната страна завоите до чешмата всички спрели и гледат като телета и разправят как бил пътя като стъкло и.т.н.Тогава само отпред бях със зимни Корморан сноупро излязох пред погледите на всички /около 3-4 км колона до върха/ и се прибрах в Търново вместо да стоя цяла нощ докато отворят прохода.
    Доволен ли си от тия Корморани колега, че съм решил да се обуя с 4 такива? Карал съм с техните летни и нямам забележки, но не знам дали и зимните са им на ниво.
    Вярно ,че оспамихме темата ама хайде ще ви пиша за Кормораните.Когато ги купувах бях в безисходица и много бързах защото колата беше като шейната на Дядо Коледа.Изобщо не сондирах мнения и не проучвах пазара купих ги набързо да спася положението.Гумите са добри ,за цената си и не могат да се сравняват с тези които взех за тази зима за отпред Gislaved EuroFrost-3.Ако ви се наложи за целия зимен период да преминете само веднъж проход било то Шипка или Хаинбоаз няма смисъл от зимни гуми за по 115лв.и нагоре.Аз обаче смятам да превземам неведнъж проходите и не мога да разчитам на зимни гуми по 60лв.Спирам да пиша защото се повтарям ,а и го има писаното в другата тема за гумите.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Естествено че е по-добре да имаш втори к-т джанти с монтирани зимни гуми, що за въпрос...Има много отговори защо е за препоръчване да е така и нито един в полза на тезата че не е добра идея Дори е писано по въпроса, цитираната тема по-горе е само една от многото С няколко думи за корморана, темата така и така я омазахме:Един единствен път купих летни такива точно както писа Tornado - без проучване, без четене.Резултата е че 2 от тях вече подарих, другите 2 ги изхвърлям сега, като монтирам зимните.Извода за мен - най-отвратителната гума която съм карал.Твърда, напука се след втория сезон, на вода е кошмарна - имам няколко адреналонови инжекций от тях.Ето за ТЕЗИ говоря, RunPro нещо си, размер 175/70/14.За зимните нямам впечатления но след това което казах, съвсем естествено е изобщо да не желая да имам
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #18
        А, спамете си на воля какви гуми точно, и без това съм в зона колебание все още. Но май ще пазаря Michelin, майната им на кинтите.

        Коментар


          #19
          гиславед и тва е мин година 185/60/14 - 1-4лв в диана.доволен съм нищо че нямаше сняг колиги караа с такива по мин година само добри думи..иначе зимата бях с летите джанти...
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар

          Working...
          X