Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тези тасове дали ще станат на Пунто 1.1 94 г?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тези тасове дали ще станат на Пунто 1.1 94 г?

    Здравейте!Може ли някой да ми каже дали такива тасове ще станат на моето Пунто? Естествено 13" са, но дали няма да има някакъв друг проблем понеже са оригинални от Хонда?
    Прикачени файлове
    Punto 1.9 JTD 2003
    Ex Punto 1.1 1994

    #2
    Най-добре е да се пробва. Аз си купих тасове 14" за Мария, но се оказа, че са по-малки и не влизат. Върнах се до магазина и ги смених с 15-ки, те пък бяха по-големи. Сега съм с две двойки различни
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Ами проблема е, че първо трябва да ги купя... и после да не остана с тасове, които не ми трябват...
      Punto 1.9 JTD 2003
      Ex Punto 1.1 1994

      Коментар


        #4
        Добре де джантите не са ли стандартни?
        Fiat Brava 1.4 97

        Коментар


          #5
          И според мен са стандартни и не би трябвало да има проблем, но питам за всеки случай ако някой е патил с нещо подобно...
          Punto 1.9 JTD 2003
          Ex Punto 1.1 1994

          Коментар


            #6
            ако това на снимката което се вижда е имитация на ботовете на джантите ще станат такива тасове, но ако реално минават болтовете за джантата няма да стане защото на японките и фиатките разстоянието между болтовете е различно дано си ме разбрал какво искам да обясня
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              stef написа:
              ако това на снимката което се вижда е имитация на ботовете на джантите ще станат такива тасове, но ако реално минават болтовете за джантата няма да стане защото на японките и фиатките разстоянието между болтовете е различно дано си ме разбрал какво искам да обясня
              не изглежда болтовете да минават през таса. сякаш са имитация. аз наскоро купувах тасове и какво се оказа при мен: самите джанти са изпъкнали малко повече (там където са болтовете) и съответно тасовете опират в джантата и не влизат до края в нея. стърчат около 1 см, което не е болка за умиране, но все пак не влизат плътно, както на мен ми се искаше. затова съветът ми е да пробваш. ако нямаш тази възможност, рискуваш малко според мен.
              Alfa 147 JTD 115 hp
              ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

              Коментар


                #8
                Ами едва ли са имитация болтовете... То ако бяха за какво ми са такива тасове? Значи няма да станат с две думи... Жалко. Благодаря все пак.
                Punto 1.9 JTD 2003
                Ex Punto 1.1 1994

                Коментар

                Working...
                X