Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрониката ли нещо... на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електрониката ли нещо... на Брава

    От вчера, след като ме валя ужасен порой, колата нещо се побърка - пускам мигач- чува се едно свирене,преди го нямаше, мина през дупка - вътрешния вентилатор почва да духа за малко,а е изключен, натисна клаксона същото с вентилатора се получава... Какъв е проблема?
    BRAVA,когато НЕ гори

    #2
    Ами някоя маса се е загубила според мен. На типото имах подобен проблем и се оказа че се е окислила масата клемата която се намира под акумулатора. Заради нея всички уреди в таблото - оборотомер, бензиномер и тн. полудяваха. Потърси някъде отпред сноп (обикновенно черни ) жици които са на клеми към шасито. Утре ще погледна на Мареята къде са - предполагам и на Брадвата са там

    Коментар


      #3
      1115 написа:
      Ами някоя маса се е загубила според мен.
      И според мен .... ако се появиш на наякоя среша .... ще огледаме колата ....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        1115 написа:
        Ами някоя маса се е загубила според мен. На типото имах подобен проблем и се оказа че се е окислила масата клемата която се намира под акумулатора. Заради нея всички уреди в таблото - оборотомер, бензиномер и тн. полудяваха. Потърси някъде отпред сноп (обикновенно черни ) жици които са на клеми към шасито. Утре ще погледна на Мареята къде са - предполагам и на Брадвата са там
        А също не е лошо да попритегнеш и клемите на акумулатора
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар

        Working...
        X