Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кофти проблемче с музиката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кофти проблемче с музиката

    Здравейте момчета. Имам едно незначително, но определено доста дразнещо проблемче с музиката в бравата ми. Със стандартния касетофон и колони съм.....Та проблема е следния. Когато касетофона е поувеличен и на някои по басови песни (почти винаги де като има бас) предната лява врата т.е. шофьорската дрънчи доста гадно. Просто ми бърка в мозъка. При дясната няма такъв проблем. Когато натисна кората на вратата долу където е говорителя всичко заспива няма дрънчене, но пусна ли го пак дрънчи. Просто много дразни. Някой имал ли е подобен проблем и от какво може да е? Също така ако може да кажете лесно ли се сваля кората на вратата за да видя за какво става въпрос. Звука е все едно пред говорителя има парче пластмаса което се тресе и дрънчи
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    Сваляш кората, гледаш, уплътняваш ..... какво значи "лесно ли се сваля? " ..... луесно нема !!! капиш?
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    Коментар


      #3
      Колега и аз имах подобен проблем с дрънченето, при мен липсваха два болта които държат пласмасовия ринг който закрапв говорителя към вратата, а другите два бяха разхлабени,сложих липсващите винтове затегнах ги всичките, сложих малко вата зад говорителя и всичко стана ОК !!!П.С. кората се свля лесно от предната страна има няколко винта от долу също, в дръжката има дава шестограма, махаш и дръжката за отварянето - под нея също има един шестограм, от зад е на щипки !!!! Аиде и успех !!! :D
      Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

      Коментар


        #4
        JO_666 написа:
        Колега и аз имах подобен проблем с дрънченето, при мен липсваха два болта които държат пласмасовия ринг който закрапв говорителя към вратата, а другите два бяха разхлабени,сложих липсващите винтове затегнах ги всичките, сложих малко вата зад говорителя и всичко стана ОК !!!П.С. кората се свля лесно от предната страна има няколко винта от долу също, в дръжката има дава шестограма, махаш и дръжката за отварянето - под нея също има един шестограм, от зад е на щипки !!!! Аиде и успех !!! :D
        Мерси колега. Предполагам, че и при мен проблема е подобен.
        Fiat Brava 1.4 97

        Коментар


          #5
          Подведох се колега че си с Bravo,а ето и подробни снимки с инструкций как се сваля кората на Bravа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E0%F2%E0%F2%E0
          Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

          Коментар

          Working...
          X