Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преден теглич на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преден теглич на Брава

    Някой да знае как стои въпроса с предния теглич на Бравата? Лягах отдолу, гледах, хълцах... нищо. Има една скоба с резба отзад на резервната гума и забелязах един отвор леко прикрит зад маската На дъждоотвод прилича :D само че маската много пречи и неможе да се завие там на това място, че реших да попитам първо преди да съм направил някоя беля. Много ми е необходим този теглич. Реших първо на вас да се доверя отколкото на майсторите.
    Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

    #2
    На предната броня долу има едно капаче-като го махнеш има тръба с вътрешна резба.В нея се завива теглича.Ако ти е удряна колата,може отвора да не съвпада с тръбата.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    Коментар


      #3
      Да дупката е голяма колкото халоген но тази която не е кръгла, и в нея има метално отворче, в което се завив куката като болт с резба. Някъде продават ли се такива оригинални куки с въже, че мойта май липсва?
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #4
        Продават се по около 25лв комплекта.. аз два теглича имам (home-made), а въже мисля да си купя от VISTAMAR, там поне ги изпитват и ако се наложи поне да съм почти сигурен, че няма да се скъса.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          по около 25лв комплекта.. / (home-made)
          ще заварим един болт на една хълка
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            аз за първи път като видях каква е системата, и казах "Добре де, то се навива, ама като съм го навил отзад, за отпред няма да имам....", па после зех че се усетих...

            Коментар


              #7
              А тази тръбичка леко извита ли е на една страна или сочи право напред?
              Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

              Коментар


                #8
                точно като продълговата хълка с един болт дето стърчи от нея изглежда - и въжето минава през дупката някакси на два ката или на примка - виждал съм на познати с такива коли но моето липсва и не мога да го снимам за да покажа
                Brava

                Коментар


                  #9
                  tsanibaytchev написа:
                  А тази тръбичка леко извита ли е на една страна или сочи право напред?
                  Право напред сочи... тези "тегличи" се продават по моргите за около 15 лв.
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар

                  Working...
                  X