Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпус скоростен лост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Корпус скоростен лост

    От доста време трудно включвам 1-ва и 2-ра скорост и реших да разглобя скорстния механизъм да видия дали няма да е там проблема . Указа се че корпуса на скоростния лост е счупен пробвах да го сваля (той е захванат с 3 болчета) , но изглежда трябва да се държи контра от долната страна, а до там нямам достъп.Дали трябва да се държи контра отдоло под колата. Някой ако го е сменял да каже.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1,9TD100

    #2
    Залепих счупената пластмаса и засега е здраво. Скоростите влизат много леко. Преди трябваше да вкарам 2-ра за да влезе на 1-ва а сега си влиза директно. Смятам обаче да го сменя този корпус за по сигурно но още не съм е погледнал отдоло коата да видя дали ще има достъп до гайките да държа контра.
    Fiat Marea 1,9TD100

    Коментар


      #3
      Аз там капнах масло щото поскръцваше ябълковидната пластмаса. Може да е било пресъхнало и за това да се е счупило или някой много я е изръчкал.
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #4
        Никой ли не е сменял този корпус на скоростния лост за да каже дали трябва да се качва колата на канал.
        Fiat Marea 1,9TD100

        Коментар


          #5
          Не знам, обаче и на мен нещо ми заяждат 1-ва и 2-ра. Май ще трябва някой да почовърка и моят механизъм. От два-три дни го забелязвам това явление...

          Коментар

          Working...
          X