Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ауспух за Пунто 1.1 94 г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ауспух за Пунто 1.1 94 г

    Привет!Накратко - вчера ауспуха ми се разцепи на две и направо падна. Той и без това беше ужасно ръждясал, тъй че не беше изненада. Въпросът ми е къде в София могат да ми сложат нов и дали знаете ориентировъчна цена...А и да питам дали мога да си карам така - де факто е отчупен края - последното гърне.Благодаря предварително!
    Punto 1.9 JTD 2003
    Ex Punto 1.1 1994

    #2
    Преди 2 седмици го смених 98 лв, виж тук: http://www.axm-auto.com/
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Мога ли да карам така известно време? Няма особено силен шум. Имам приятел в провинцията, който ще ми го направи за половината пари и сигурно по-качествено. Въпросът е дали е безопасно...Всъщност падна тази последната част /гърне/ - до него тръбата си стои.
      Прикачени файлове
      Punto 1.9 JTD 2003
      Ex Punto 1.1 1994

      Коментар


        #4
        И моят беше в това състояние и най напред го заварих, но после се обади и средното и накрая и гъвкавата връзка, и реших кардинално въпроса с всичко ново без катализатора и двуцевката, тя върви заедно с гъвкавата връзка и струва 156 лв. Колкото до това дали можеш да караш времено да, но трябва да превържеш накак остатъка от тръбата з/о тя е доста дълга, а тампона който остава да я държи заедно с катализатора мисля че беше пред средното гърне и може ги загубиш някъде по пътя.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X