Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с рамената за чистачките на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако рамената са като мойте,ще трябва едно припиляване на зъбчетата по които се движи перото.Тези силиконовите идват малко по-стенати и неможе свободно дасе движи перото,от там не приляга добре по профила на стъклото като се движи и остават не почистени участъци.

    Коментар


      #17
      има ли други пера освен силиконовите,които да са на прилична цена и да почистват добре?
      Един за всички, всички за мен

      Коментар


        #18
        Мисля че всяка уважаваща се банзиностанция продава добри неща.Друг е проблема че тук трябва да се смени перото,а не самата чистачка както ги продават.

        Коментар


          #19
          Аз обиколих големите магазини - Praktiker, Mr Bricolage и Metro, но само пера не открих. По бензиностанциите също ги няма . Откъде ги добивате?

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            ... трябва малко повече да се търси...

            Коментар


              #21
              Ами сменят се много лесно - хващаш само перото от края и дърпаш към теб, след това слагаш новото като гледаш да влиза в каналите, след това рязваш перото да не излиза извън чистачката и готово.После и другото рамо и всичко е ОК.
              Fiat Palio Weekend TD70
              ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

              Коментар


                #22
                Благодаря на всички колеги! Малко със закъснение, но ми се скапа компютъра и тази вечер си го взех от ремонт и вече съм с работещ компютър. Но да ви кажа аз смених перата, но нещо не се получава защото като работят по-дълго перата излизат и затова ми се искаше да сменя целите рамена и в събота ще се разходя до автоморгите да пробам от Типо преди 92г. както ми предложи колегата Rokambol и ако стават ще ви напиша, а до тогава приемам всякакви съвети и предложения.

                Коментар


                  #23
                  Ами моите не излизат - значи нещо или не са същите - и не са влезли правилно в канала. Няма начин да излизат иначе .... Ако си ги купувал от битака - там има всякакви и ествествено - размери всякакви - най-добре пробвай на място - аз така ени едвам върнах защото не станаха
                  Fiat Palio Weekend TD70
                  ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

                  Коментар


                    #24
                    cilag написа:
                    Благодаря на всички колеги! Малко със закъснение, но ми се скапа компютъра и тази вечер си го взех от ремонт и вече съм с работещ компютър. Но да ви кажа аз смених перата, но нещо не се получава защото като работят по-дълго перата излизат и затова ми се искаше да сменя целите рамена и в събота ще се разходя до автоморгите да пробам от Типо преди 92г. както ми предложи колегата Rokambol и ако стават ще ви напиша, а до тогава приемам всякакви съвети и предложения.
                    кажи PLS и колко пари искат за употребявани рамена, че на моите им се посчупиха някои от зубчетата и трябва да купя една и да си сменя развалчните части от моите. за нови някъде към 40 лева искаха. благодаря ти предварително
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар

                    Working...
                    X