Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиата ми гори като за самолет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиата ми гори като за самолет

    направо падам ... мн гори не е реално и са чудя ко да праяколата е fiat bravo 1.8 бензин пълна инжекция(не съм сигурен) 114 коня , 95 година ... и ми прави разход към 12/100 че и малко от горе.. някакви съвети? на какво може да се дължи това?
    Fiat Bravo '95, 1.8 16v

    #2
    Колега мойто е 1.6 16в с много малко пипната глава (0.5мм) и ми гори 11л П.С. С мойто каране и 20 може да ми даде Преди 4500 не сменям :D

    Коментар


      #3
      на газ или на бенз? в града ли дава 12? ако е на газ градско да ти кажа, че е нормално
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: фиата ми гори като за самолет

        devailo написа:
        направо падам ... мн гори не е реално и са чудя ко да праяколата е fiat bravo 1.8 бензин пълна инжекция(не съм сигурен) 114 коня , 95 година ... и ми прави разход към 12/100 че и малко от горе.. някакви съвети? на какво може да се дължи това?
        Ето тук е даден разхода на Фиатите " http://brava.hit.bg/teh.html " - и си направи извод !!! Но същто си зависи и от стила на шофиране !!!
        Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          на газ или на бенз? в града ли дава 12? ако е на газ градско да ти кажа, че е нормално
          написал съм че е бензин, и да градско е
          Fiat Bravo '95, 1.8 16v

          Коментар


            #6
            devailo написа:
            pakumba написа:
            на газ или на бенз? в града ли дава 12? ако е на газ градско да ти кажа, че е нормално
            написал съм че е бензин, и да градско е
            Е че 1,8 бензин си е нормално да гори бая, камо ли градско
            Fiat Brava 1.4 97

            Коментар


              #7
              Абсолютно нормално, все пак не е Голф 2 карбуратор 4е да ти гори 9 /100 градско
              Brava 1.6 16V 96

              Коментар


                #8
                Разхода е напълно нормален за градско на тоя мотор!

                Коментар


                  #9
                  devailo написа:
                  pakumba написа:
                  на газ или на бенз? в града ли дава 12? ако е на газ градско да ти кажа, че е нормално
                  написал съм че е бензин, и да градско е
                  еми най-много още литър да падне, по-малко забрави
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    тей тей, а колко гори извънградско?
                    Fiat Bravo '95, 1.8 16v

                    Коментар


                      #11
                      Абе множко ми се види, моя разод и мотора- в подписа. Само гарадско и то софийско: 9,4 - 10,2. Текущия рзаход-7,8 е смесено. Виж там нещо филтър, свещи... само от разхода ли имаш оплакване или и от "вървенето" също?
                      Fiat Stilo 1.8 16V

                      Коментар


                        #12
                        Толкоз е горе-долу ... И на мене ми гореше толкова , обаче вече го карам доста по-спокойно и мисля ,че падна..

                        Коментар


                          #13
                          Stoyan_68 написа:
                          Абе множко ми се види, моя разод и мотора- в подписа. Само гарадско и то софийско: 9,4 - 10,2. Текущия рзаход-7,8 е смесено. Виж там нещо филтър, свещи... само от разхода ли имаш оплакване или и от "вървенето" също?
                          А по книжка на твоето стило му дават 11,5 ... а обясни ми как да ти вярваме. Да свалиш половин литър - ок, ама два литра ... аде нема нужда.
                          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                          Коментар


                            #14
                            колата си върви мн добре, карам я спокойно колата освен като потеглям...там се поизсилвам малко в смисал бързо набирам и тръгвам :D
                            Fiat Bravo '95, 1.8 16v

                            Коментар


                              #15
                              Ами колега колата харчи най-много при потегляне и ускорение. Колкото по-бързо тръгваш, толкова по-висок ще ти бъде разхода. С две думи - щом разхода те притеснява - научи се да караш икономично (аз лично мисля че знам как се кара икономично, но никога не съм имал нервите да пробвам )
                              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                              Коментар

                              Working...
                              X