Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Palio Weekend TD70 manuals

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Palio Weekend TD70 manuals

    Здравейте, вече с жената сме собственици на Fiat Palio Weekend TD70, и от няколко дена се ровя из нета и не мога да намеря repairs & manuals за нея. Не че ми трябва веднага, но все пак да си имам. Имам такова за Темпрата на български, и ако му трябва на някой да се обади. Първи впечатления от карането - като е студен двигателя вибрациите и шумовете в кповете са големички, но мисля, че ще свикан с това. Като подам рязко газ, ускорява мудно, едва към 3000-3200 оборота като се пусне турбото осезаемо ускорява... незнам дали това е нормално? За стабилност - много е добра. За возия - страхотно окачване - легналите полицаи не ги усеща. За поглед над движението - много добра - гледаш от по-високо. Голям багажник. Мисля, че за цена 4200-4500 - мисля че толкова вървят навсякъде година 1999-2000 си е добра кола. Всъщност започнах темата с идеята, ако има ръководство по експлоатация и ремонт за тази кола - да ми пише или да даде линк. От Ямбол съм, ако има други с такива коли - да си пишем и да се видим и да обменим информация
    Fiat Palio Weekend TD70
    ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

    #2
    Явно пак сам ще си отговарям , но след дълго търсене по нета и къде ли не се оказа чв Инструкция за експлоарация на Български НЯМА и в Италия. Има на други езици но трябвало да се поръчват - срок на доставка 2 седмици - цена 62лв. Гадно е това нещо. Намерих пълна инструкция но на полски и италиаснки. Излиза че трябва да науча един от двата езика . Интересно защо след като има официално представителство на Фиат в България - няма и книжки на български - толкова ли не може да се плати за превод- какво нямат пари ли ?????
    Fiat Palio Weekend TD70
    ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

    Коментар


      #3
      Това ,че си от Ямбол е в голям плюс за поддръжката на твоя автомобил.Разгледай сайта на колегата hit-ko.http://axm-auto.com/
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар

      Working...
      X