Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Engine failure- Стило-някой имал ли е този проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    katty написа:
    Още един въпрос- къде освен в Ауто Италия да отида за да изчистят грешките в компютъра. По-точно- свети лампата на аербега и в Ауто Италия ми казаха,че трябва да сменя датчика за наличие на предна седалка, но не искам да го сменявам за сега, а само да се изчисти съобщението и лампата да не свети.
    Мисля, че и да ти изчистят грешките, ако проблема не е отстранен индикацията ще продължи да си свети тъй като "грешката" е "активна". Изчистването се отнася по скоро за запаметени събития. Стилото има две лампи за еърбег, коя по-точно свети, тази с "балончето" или другата със седалката? В първия случай най-вероятната причина е тази която Stilo предполага, във втория обаче причината не е в конектора а в OCS сензора в пасажерската седалка (т.н. "кантарче"). Ако е то, както са ти казали в АИ, не бързай да го сменяш, пробвай да го извадиш и да го нагрееш равномерно със сешоар-казвали са ми че помага. Ето как изглеждат симтомите и самия сензор:http://www.fiatforum.com/stilo-guide...ent.htmlАко проблема се отстрани, лампите трябва да си изгаснат без да ходиш на examiner. Успех.
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #17
      Абе ако някой не го мързи, може да попреведе малко гайдове от тоя форум и да ги постне тука.
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар

      Working...
      X