Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна термостат на Уно!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна термостат на Уно!

    Здравейте колеги! Аз съм от форума на Ланчия, но сега и Уното има нужда от "лекар". Проблема е, че новия термостат който е закупен преди няколко месеца(но сега му дойде времето за смяна), няма отвор за темп. датчик. Въпроса Ми е, има ли друго място на което може да се монтира този датчик(колектори, блока и др.)?Предварително благодаря за мненията !
    Lancia Kappa 2.4 TDS, 124 hP, '98
    Fiat Uno 1.5IE, 75 hP, '92

    #2
    Колеги никой ли не е сменял термостат или темп датчик на на Уно Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Lancia Kappa 2.4 TDS, 124 hP, '98
    Fiat Uno 1.5IE, 75 hP, '92

    Коментар


      #3
      Не съм сигурен как е при всички модели Уно, най-малкото не казваш какъв двигател е.Но като гледам май са ти дали термостат за друг модел.Искай си за твоя.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Двигателя е този от подписа(1.5 моно ’92), а термостата немога да го сменя понеже е купуван преди няколко месеца. На Старата Ми Дедра, беше на колекторите този датчик но неможа да се отвие и го сложихме в блока(имаше един болт, който затваряше отвора, та на негово място). Затова питам ако има подобен вариант и за Уното(в краен случай ще мисля вариант за резпробиване и резба, но това само в краен случай)
        Lancia Kappa 2.4 TDS, 124 hP, '98
        Fiat Uno 1.5IE, 75 hP, '92

        Коментар


          #5
          а термостата немога да го сменя понеже е купуван преди няколко месеца
          ..добре де, не можеш ли да го замениш за твоя си модел..?Не мисля че е удачно да разпробиваш блока..
          FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
          FIAT MAREA1.6 16V

          Коментар


            #6
            Ами От магазина Ми казаха, че е минало много време и с две думи нестава, а мисля да разпробивам термостата, а не блока, просто се чудех няма ли някой свободен отвор в блока.
            Lancia Kappa 2.4 TDS, 124 hP, '98
            Fiat Uno 1.5IE, 75 hP, '92

            Коментар


              #7
              Давайте някакви предложения, каквито и да е!
              Lancia Kappa 2.4 TDS, 124 hP, '98
              Fiat Uno 1.5IE, 75 hP, '92

              Коментар


                #8
                mariovz написа:
                Давайте някакви предложения, каквито и да е!
                щом искаш предложения "каквито и да е "-ето отиваш в магазина и вдигаш лют скандал защото се предполага че грешката е в тях ,ако пак се опъват обаждаш се във данъчното да им направят една проверчица ама още докато си в магазина, мн пъти това въздейства върху продавачите доста добре и са готови на всякакви компромиси :D а пък ако не въздейства /което ме съмнява/ пак ще питаш във форума какво да правиш този негодния термостат :D
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар

                Working...
                X