Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос на климатроник дедра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос на климатроник дедра

    май управлението е като на темпранякой ако може да каже как се пуска климатика на това чудо има някакво копче "eco"

    #2
    екото е от "икономично" и сира компресора. тва е единствения начин да ти духа само вентилатора като на обикновенна кола без значение топло или студено. аз на темпрата нямам клима, ама на кромата е климатроник и там има 3 степено на вентилатора, като натиснеш която и да е от тях тръгва вендага. наместваш си температурата и то духа тазо температура/уж/. трябва да има копче авто, което реално включва климатроника, иначе си на климатик само от степените. като е на авто и намертиш една температра то посчва да си избира откъде, колко силно/на коя степен/ да духа и трябва да я потдържа автоматично
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: въпрос на климатроник дедра

      pugsy написа:
      май управлението е като на темпранякой ако може да каже как се пуска климатика на това чудо има някакво копче "eco"
      Доколкото знам е 1:1 еднакъв с този на темпра/типо.Това може би ще свърши работа?Стандартната инструкция за експлоатация е това.Колкото до пулето "eco", това би трябвало да спира компресора независимо дали си задал температура за достигането на която той ти трябва.Демек климатроника прави каквото може без компресора
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        така като го гледам трябва да кликнеш няколко пъти на стрелката надясно където пише айр тва очевидно пуска вентилатора.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Ето и нещо в дълбочина: ЦЪК -> Секция 55 - Pages covering the Automatic air conditioner.Или направо на Air Conditioner - maintenance, use and diagnosticsОт страница 68 надолу.
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            бати тъпото,къде къде по лесно може да бъде :Dзначи ако не искам да ми работи тъпия компресор трябва да седи включeно econ10х

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              бати тъпото,къде къде по лесно може да бъде :Dзначи ако не искам да ми работи тъпия компресор трябва да седи включeно econ10х
              Така де.Това всъщност важи за всеки климатроник, при Мерцедес са го кръстили EC, на повечето места е Econ или Eco...Идеята обаче е една - да дръпнат шалтера на компресора.Странно като се има предвид колко хора не света се радват да го видят работещ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X