Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със застраховател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със застраховател

    Здравейте! Имам нужда от съвет... На 29. Септ. 2007г. към 21.30 се прибираме, на паркинга пред блок ни има шахта, минавайки над нея пропката на картера се закача в следствие на което изтича цялото масло, спираме колата виждаме изтеклото масло и се обаждаме в КАТ. След известно време пристигат служителите съставят протокл и молят да се премести колата от средата на паркиинга... Автомобила бива преместен от другата стана на блока с помоща на няколко съседа. В понеделник сутринта се обаждаме на тел. 963-40-92, на който много любезно ни канят да се явим в офиса на застрахователната компания на ул. ,,Жулио Кюри

    #2
    няма какво да ги бавишотиваш на място и се разбираш с тяхАрмеец са разбранисамо да не си подписала, че искаш парите по експертна оценкаще закараш колата с Пътна Помощ до някой от сервизитедаже и пътната помощ ще ти платят
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      няма какво да ги бавишотиваш на място и се разбираш с тяхАрмеец са разбранисамо да не си подписала, че искаш парите по експертна оценкаще закараш колата с Пътна Помощ до някой от сервизитедаже и пътната помощ ще ти платят
      В Петък бях в ,,Армеец

      Коментар


        #4
        Всичките са шарлатани. "ДЗИ" са най-големите. На мен за едно пребоядисане не искат да ми изплатят цялата сума по фактура. Но ще се погрижа да си получат заслуженото
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          Е като за първи път не се знае затова се пита познати тук как стоят нещата.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Да не дава господ такива ядове...Опитал съм се да преваря подобна ситуация с кадърен и ангажиран застрахователен агент. Сега ако имам яд - звъня първо на него и после на когото и да било друго. Той се разправя със застрахователи и т.н. като аз съм навсякъде и хъмкам одобрително или се муся недоволно.

            Коментар


              #7
              има си Общи условия и те трябва да се четатколежката малко автогол си е вкарала, но в суматохата така ставано на огледа тия "експерти" трябваше да и обяснят за какво става въпрос
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                sev написа:
                има си Общи условия и те трябва да се четатколежката малко автогол си е вкарала, но в суматохата така ставано на огледа тия "експерти" трябваше да и обяснят за какво става въпрос
                Вероятно е автогол... но нали аз съм клиента аз им плащам застрахователна премия. Колегата ми Еялр той е от Израел- как е ситуацията там и познай как стоят нещета... :D Та той претърпял лек инцидент не отдавна, но трагичен за автомобила... единствената му грижа била да изчака пътна помощ... след това му прибрали колата... от нея в последстие се оказало, че не става нищо... но това не ни засяга въпроса е там.. че за времето в което застахователя му поправя колата той ползвал оборотна такава... и не се е занимавал с глупости... нито 100 пъти да ходи по-рзани офиси, да попълва глупави документи и формуляри, който впоследствие се оказват безполезни и т.н. ужас....

                Коментар


                  #9
                  Vladislava написа:
                  sev написа:
                  има си Общи условия и те трябва да се четатколежката малко автогол си е вкарала, но в суматохата така ставано на огледа тия "експерти" трябваше да и обяснят за какво става въпрос
                  Вероятно е автогол... но нали аз съм клиента аз им плащам застрахователна премия. Колегата ми Еялр той е от Израел- как е ситуацията там и познай как стоят нещета... :D Та той претърпял лек инцидент не отдавна, но трагичен за автомобила... единствената му грижа била да изчака пътна помощ... след това му прибрали колата... от нея в последстие се оказало, че не става нищо... но това не ни засяга въпроса е там.. че за времето в което застахователя му поправя колата той ползвал оборотна такава... и не се е занимавал с глупости... нито 100 пъти да ходи по-разни офиси, да попълва глупави документи и формуляри, който впоследствие се оказват безполезни и т.н. ужас....
                  В действителност и в България има застрахователи, които предлагат такава клауза, в която е упоменато, че ако автомобилът престои в сервиза повече от 1 седмица, се предоставя оборотен автомобил. Но премията по тази полица ще е многократно по-висока от тази, която обикновено сме склонни да платим. Освен това тази клауза е приложима за почти нови автомобили, а не за 10 и повече годишни.
                  Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X