Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на ксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтаж на ксенон

    Колеги знаете ли къде може да ми монтират ксенон ? Днес ми пристигнаха китовете чакам само монтаж. Ако е в района около студентски или младост най-добре.
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    И сам можеш, направено е супер елементарно.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Зависи от комплекта, но ако не трябва да се преработва нещо по буксите и аз мисля, че ще се справиш сам Просто внимавай, чети по няколко пъти преди да пипнеш и ще стане работата

      Коментар


        #4
        ето го комплекта идея си нчмам как да го сшържа.Дали не липсва нещо?
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Ами липсва, едно реле с един хубав сноп кабели и няколко бушона. Не че без него не може да се върже но когато включваш фаровете първите 10-15 сек пусковия ток е около 15 ампера за сравнение с обикновените крушки е 5 ампера, мен лично ме притеснява тоя товар и за това си сложих релето с бушоните (то си ми беше в комплекта)За монтажа, е на тея двете свободни кабелчета убувките връзваш на мястото на сегашната ти крушка като червения е + а черния минус. след това накачаш буксите които няма как да объркаш и си готов, естествено ще трябва и дупки на капачките на фаровете за да минат кабелите, същите дупки се запушват от тая черната гумичка която е на жиците на крушките. Ако никога не си се занимавал с жици по колата по добре не го прави сам колкото и да е елементарно винаги има какво да объркаш.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            като го сложиш да пуснеш снимки ! Колко ти излезе комплекта ?

            Коментар


              #7
              и аз определено искам да видя снимки че съм се зарибил напоследък с тази идея
              Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

              Коментар


                #8
                Еи ви снимки от моито браво http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...age_id=369Но всеки КИТ си е сам за себеси . Тва са ми късите.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  Абе и мойте фарове като е пълна тъмница светят горе-долу добре, ама има ли и някакво мижаво улично осветление и все едно ставам без фарове
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    Slavi_Lancia написа:
                    Еи ви снимки от моито браво http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...age_id=369Но всеки КИТ си е сам за себеси . Тва са ми късите.
                    Абе колега верно светят хубаво ама не са ли ти малко на високо? Не заслепяваш ли?
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia е прав, ако двете релета липсват в комплекта, кажи на човека който ще ги монтира задължително да постави такива.Въпреки че при мен имаше релета, кабелите към тях бяха не повече от 1,5 квадрата което е смешно.Та реших че няма да бъде загуба на време ако ги сменя.Още повече че модерната нАука се отнася с презрение към спойките и в кита нямаше и грам калай по нито една кабелна обувка Ето малко снимки, които нацъках докато си монтирах моя.В монтажа наистина няма нищо трудно, само че е доста играчка и ще си загубиш минимум един ден ако го правиш сам.Аз си убих 2 дни не защото много исках, а защото съм сигурен че никой няма да си направи труда да го направи по-добре от мен самия.Дори и срещу 80лв
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        мерси на всички монтирах ги вече
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          rustson написа:
                          Slavi_Lancia написа:
                          Еи ви снимки от моито браво http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...age_id=369Но всеки КИТ си е сам за себеси . Тва са ми късите.
                          Абе колега верно светят хубаво ама не са ли ти малко на високо? Не заслепяваш ли?
                          Да ти кажа наистина на снимката са вдигнати до краи, до сега за 3 месеца са ми присветнали 2-3 коли, след което ги свалих с 2 стоиности и вече нямам никъв проблем с насрещните, виждам че и зад тези които карам не им пречи защото не осветяват купето а светлината е концентрирана в асфалта. Сега осветената зона е по къса но е още по интензивно осветена заради по голямата концентрация на светлина. Ако се сетя скоро ще направя и снимки с по "забити " фарове за да видите осветената зона.
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #14
                            а от къде си ги взе и евевнтуално за какви пари, а и къде си ги монтира
                            I`m better then your ex, I`m better then your next.....

                            Коментар

                            Working...
                            X