Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко харчи Bravo 1.6 16 V?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко харчи Bravo 1.6 16 V?

    Може би този въпрос вече е задаван, но отскоро търся да си купя Браво и се чудя колко харчи 1.6 16 V (най-масовата) версия? Предполагам, че 1.4 е по-икономична, но такива се продават доста по-рядко...Мерси много предварително на който ми отговори. :D

    #2
    10-11 градско и 6-8 извън града

    Коментар


      #3
      Честит първи пост във Форума и имай предвид, че това главно зависи от шофьора Аз като търсех моето Браво, попадах най-много на 1.4 двигатели...Ако искаш да прочетеш допълнителна информация, тук има на български език: http://www.brava.hit.bg/
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Re: Колко харчи Bravo 1.6 16 V?

        Cameron написа:
        Може би този въпрос вече е задаван, но отскоро търся да си купя Браво и се чудя колко харчи 1.6 16 V (най-масовата) версия? Предполагам, че 1.4 е по-икономична, но такива се продават доста по-рядко...Мерси много предварително на който ми отговори. :D
        Нафърфорката ми харчи 9-10 градско и 6-7.5 извън градско зависи си от карането и дали е с включен климатик

        Коментар


          #5
          Ами май 1.4 и 1.6 почти нямат разлика в харчлъка поне в града така че по добре 1.6 според мен.
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            От опита кайто имам с моето Браво - градско 9 , извънградско 7,5 но при не много стъпка до 140

            Коментар


              #7
              На газ извънградско 9 с климатроник и без да го жаля, а на градско 14пак с климатроник.Отклонението е от +1/100 за климатрника +1.5 за газта.
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                Може би този въпрос вече е задаван, но отскоро търся да си купя Браво и се чудя колко харчи 1.6 16 V (най-масовата) версия? Предполагам, че 1.4 е по-икономична, но такива се продават доста по-рядко...
                Добре дошьл вьв Форума и от мен! Не знам каква кола си имал до сега и от какви си имал лични впечатления, но ако станеш собственик на Фиат-Брава/Браво, ще изпиташ следващото си удоволствие в живота! Този автомобил сьчетава в себе си ненадмината динамика и икономичност, за което в Торино са помислили / както винаги преди всички / , a Европа го е признала за кола на годината за 1996 ! Сигурно вече си усетил семейната топлотата на този Форум, а ако не си , то просто ти предстои! Успешен избор!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря много на всички отговорили!Не знам, аз бях много навита за Браво, но това 10-11 на градско някак ми се струва доста... Да оставим това, че попадам все на Браво-та 1.6 със 103 коня (вече започвам да си мисля, че 90-те коня съм ги сънувала), а там май вече и данъкът става височък.Иначе колата никак не е лоша, но с тези цени на бензина, които вървят само нагоре, май скоро няма да стана пълноправен член точно на този форум, колкото и да сте мили всички...

                  Коментар


                    #10
                    Cameron написа:
                    Благодаря много на всички отговорили!Не знам, аз бях много навита за Браво, но това 10-11 на градско някак ми се струва доста... Да оставим това, че попадам все на Браво-та 1.6 със 103 коня (вече започвам да си мисля, че 90-те коня съм ги сънувала), а там май вече и данъкът става височък.Иначе колата никак не е лоша, но с тези цени на бензина, които вървят само нагоре, май скоро няма да стана пълноправен член точно на този форум, колкото и да сте мили всички...
                    ами купи си пунто или браво дизел щом ти харесва този модел няма кола в този клас със 100 кончета мотор и да харчи по малко просто за да върви трябва и да гори за съжаление :D
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар

                    Working...
                    X