Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос и проблем за Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос и проблем за Стило

    Купих си наскоро Фиат Стило и си търся дебитомер обаче навсякъде са доста скъпи. Ще се радвам ако някои ми даде съвет откъде ще е по-добре да си го закупя. Имам и друг проблем. Имам си Блаупункт сд чейнджър обаче не върви и не знам откъде и как да вкарам key code-a за да тръгне ?

    #2
    Re: Въпрос и проблем за Стило

    dampio написа:
    Купих си наскоро Фиат Стило и си търся дебитомер обаче навсякъде са доста скъпи. Ще се радвам ако някои ми даде съвет откъде ще е по-добре да си го закупя. Имам и друг проблем. Имам си Блаупункт сд чейнджър обаче не върви и не знам откъде и как да вкарам key code-a за да тръгне ?
    За дебитомера - потърси Hit-ko, той ще ти предложи такъв на поносима цена/качество и ще ти го прати.За кода - потърси някъде из книжката за 4 цифрен код, въведи го когато го поиска и готово. Ако нямаш код все пка, на доста места вече ги "прочитат".
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      ама аз имам кода ама когато натисна сд и не чете и Блаупункта не свети. Да не би да е развален(все пак вътре има пет Италиански диска!?) Смисъл аз питам какво да направя че да ми поиска да напиша кода и да работи(в момента не работи). Бяха ми казали че трябвало да се натиснат 2 бутона едновременно и тогава щяло да поиска код,ама аз не знам за кои бутони става дума.

      Коментар


        #4
        dampio написа:
        ама аз имам кода ама когато натисна сд и не чете и Блаупункта не свети. Да не би да е развален(все пак вътре има пет Италиански диска!?) Смисъл аз питам какво да направя че да ми поиска да напиша кода и да работи(в момента не работи). Бяха ми казали че трябвало да се натиснат 2 бутона едновременно и тогава щяло да поиска код,ама аз не знам за кои бутони става дума.
        Прикачени файлове
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар

        Working...
        X