Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бензинова помпа за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бензинова помпа за браво

    кажета каква бензинива помпа да си взема , 4е тук в Стара Загора в един магазин ми предлагат една китаиска за 96 лв.Моля за съвет
    Fiat bravo 1.6 16v 103hp

    #2
    Бих те посъветвал за Бош. Смених старата Бош пак с Бош. Вярно по-скъпа е от китайските ама .... Що не се обърнеш към Хит-ко. Човека прави отстъпки за членове на форума. Аз моята от него я купих и съм доволен (поне за сега )
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #3
      Re: бензинова помпа за браво

      tache написа:
      кажета каква бензинива помпа да си взема , 4е тук в Стара Загора в един магазин ми предлагат една китаиска за 96 лв.Моля за съвет
      аз съм сменял с китайска изкара около 2 месеца, може да имам антикъсмет не знам, но това е при мен. взех си 2 ръка оригинал и засега йок проблем
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        като си купувате бензинови помпи, внимавайте за налягането - ако си земете такава дето прави по-малко налягане от нормалното за колата, няма да сте много хепи
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          charlie написа:
          като си купувате бензинови помпи, внимавайте за налягането - ако си земете такава дето прави по-малко налягане от нормалното за колата, няма да сте много хепи
          ако знаеш откъде да купуваш я маркират и като не ти работи добре колата я връщаш. отделно аз я смених пред моргата сичко е ок
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            а какво трябва да е налягането
            Fiat bravo 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              довечера ще мога да ти кажа за налягането...
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                ок ще ти бъда благодарен :D
                Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  на нова 6 бара, КАЗВАТ, че до 3 бачка. не съм го пробвал лично, па и да тикажа се съмнявам да имаш манометър, така че си потготви нещата и я смени на място. работата е за 10 мин буквално, ако знаеш какво правиш де
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар

                  Working...
                  X