Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загасна в движение, после не запали - отстранено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    сега се сетих още нещоколата загасна малко преди това, но включих на скорост и запаликато спрях на светофара загасна пак
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Не знам при теб къде е хваната масата, но провери и това. При 1.4 кабела е завит за задната страна на главата.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #18
        Ами хайде погледни какъв е проблем имаш насоки вече така само да гадаем и да си пишем ефект нулев.Успех.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Проблема може и да е от развалил се акумулатор.При мен всички акумулатори на жената са се разваляли по този начин. Направо не знам какво ги прави
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            акумулатор е аутне знам как стана такаи защо колата загасна в движениезареждах го цяла нощ, но без ефектсложих друг и веднага запалидали е възможно да имал проблем със зареждането?
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #21
              sev написа:
              акумулатор е аутне знам как стана такаи защо колата загасна в движениезареждах го цяла нощ, но без ефектсложих друг и веднага запалидали е възможно да имал проблем със зареждането?
              Ами може, да не ти е изгоряла крушката в таблото за алтернатора?
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #22
                ами не есвети като съм на контакт и като запаля си гаснедоколкото разбрах има вариант ако акумулатора умре колата да загасне, въпреки че е запалена и алтернатора върти
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #23
                  sev написа:
                  ...доколкото разбрах има вариант ако акумулатора умре колата да загасне, въпреки че е запалена и алтернатора върти
                  Просто докато колата работи с новия акумулатор откачи клемата на масата и ще разбереш.
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    #24
                    то е яснокато купя нов, за да е валидна гаранцията нали мерят тоцитеще си каже всичко сама :D казвайте сега Старт ли да взема или Искра?
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #25
                      Не махай клемите на акумулатора докато колата работи, да не ходиш да търсиш компютър после Аз залагам на Искра, на бащата акумулатора е на 6-7 години и няколко пъти ме е спасявал
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #26
                        Stoyan_68 написа:
                        sev написа:
                        ...доколкото разбрах има вариант ако акумулатора умре колата да загасне, въпреки че е запалена и алтернатора върти
                        Просто докато колата работи с новия акумулатор откачи клемата на масата и ще разбереш.
                        Колега не му давай такива съвети защото после ти ще му купуваш реле-регулатора за алтернатора.Прецакват се при такива деяния.А относно какъв акумулатор аз се спрях на Exide резултата ще го кажа след 3-4 години.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          като гледам цените са :Искра 55 Ah обикновен 93 лева, калциев 107
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #28
                            на втора кола слагам ИСКРА, няма такова животно последният който всех го водят необлужваем. всаштност той си е обслужваем само,че технологията по кято е направе е такава, че харчи около 10 до 15 пъти по малко електролит и не се налага доливане. отделно като бонус има едно като оченце кото показва дали е зареден акумулатора или не и дали трябва да му се долива дестилирана вода. а и мисля че този беше със по голям стартов ток. Като извод залагам и аз на ИСКРА.УСПЕХ
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              #29
                              Аз съм изключително доволен от GigaWatt. Произвеждат се от Бош и са на сравнително народни цени. Сигурен съм, че няма да е по - скъп от пазарджишката Искра Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар


                                #30
                                Аз също съм твърдо за Искра, една такава надживя 2 монбата, така че ако купувам пак, знам какво да избера. И за не си посмял да махнеш клемата на работеща кола
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                                Коментар

                                Working...
                                X