Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни калници

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни калници

    Здавейте колеги,Може ли да се изрева???ОЧУКА МЕ ГРАДУШКАТА! Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 (защо ли няма ревящ емотикон)Та да, опраска ме и това е. Та сега омам да боядисвам преден капак, преден ляв калник и (мале-леле) таван.Добре че си имам КАСКО та някое левче ще дадат - ама като знам колко коли са очукани - най вероятно ще ги окълцат паричките.Та въпроса ми е : така и така почти цялата кола ще се прави - дали да не си направя леките гнилочи на задните калници - нали знаете - точно над бронята. Въпроса е че даже вече има малки дупки - трябва да се кърпи.Някой от вас правил ли е такъв кърпеж, скъпо ли излиза (май ми бяха казали преди време 160лв с боята за двата).Но най вече ме блазни идеята да си купя нови калници, да се пръснат на място и да ги монтират. Ако окърпя старите - 2г - и айде пак пък май колицата ще се позадържи при мене...(в най добрия случай ще я оставя на жена ми да я кара)Някой от вас купувал ли е, колко струват, къде ги има новички и т.н.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Re: Задни калници

    Yavor написа:
    Здавейте колеги,Може ли да се изрева???ОЧУКА МЕ ГРАДУШКАТА! Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 (защо ли няма ревящ емотикон)Та да, опраска ме и това е. Та сега омам да боядисвам преден капак, преден ляв калник и (мале-леле) таван.Добре че си имам КАСКО та някое левче ще дадат - ама като знам колко коли са очукани - най вероятно ще ги окълцат паричките.Та въпроса ми е : така и така почти цялата кола ще се прави - дали да не си направя леките гнилочи на задните калници - нали знаете - точно над бронята. Въпроса е че даже вече има малки дупки - трябва да се кърпи.Някой от вас правил ли е такъв кърпеж, скъпо ли излиза (май ми бяха казали преди време 160лв с боята за двата).Но най вече ме блазни идеята да си купя нови калници, да се пръснат на място и да ги монтират. Ако окърпя старите - 2г - и айде пак пък май колицата ще се позадържи при мене...(в най добрия случай ще я оставя на жена ми да я кара)Някой от вас купувал ли е, колко струват, къде ги има новички и т.н.
    При Италианеца имаше задни калници за Типо - по около 40 лв. им търсеха за брой, но не винаги има - хубавото на втората ръка е че можеш да си уцелиш цвета на колата и да спестиш боядисването. Нови също търсих, но не помня цените. А за кърпене - няма смисъл - то е 20 кв. см ламарина целия калник, по-добре нов, или най-добре на старо твоя цвят.

    Коментар


      #3
      Моите сьболезнование за щетите от градушката! Тя на никого не е направила компромис!Но смятам,че ще ти излезе по-евтино ако ги ремонтираш сьс стьклокит. Между другото, как се движат нещата сьс стикерите, получили достатьчна сума и кандидати?

      Коментар


        #4
        hit-ko написа:
        Моите сьболезнование за щетите от градушката! Тя на никого не е направила компромис!Но смятам,че ще ти излезе по-евтино ако ги ремонтираш сьс стьклокит. Между другото, как се движат нещата сьс стикерите, получили достатьчна сума и кандидати?
        За съжаление нещата със стикерите са до никъде - имам събрани 30 лева а ми трябват поне 80-90 за да направин дизайна и да отпечатаме 100бр залепящи се отвътре. Аз лично бих дал от себе си 20тина лева ако не достигат ама чак 50-60 - все пак имам семеен бюджет и трабва да го защитавам пред семйния парламент Народа си спи..... Колегата от Пловдив каза че ще прати тия дни някой лев, от Варна също обещаха ... ама чакам.Туй е!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар

        Working...
        X