Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спрей за джанти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Esper написа:
    Ами не е зле, обаче резултата няма да е много траен.Първо че телената четка не може да почисти навсякъде, после и боядисването със спрей е колкото да не е без хич...Да не говорим за изгубеното време.Аз обаче намерих място с пясъкоструйка и камера за прахово боядисване та оставих 2 за проба.Е направо не можах да си позная джантите!Взех ги в събота и съм направо възхитен от резултата.Утре ще ги обуя с 2 гуми и ще цъкна няколко снимки.Мислех че цена от 97лв за 4 бр. 15" джанти е малко висока, обаче това което за направили с тях е страхотно.Има варианти за гланц / мат, черно или сребристо...Професионална работа на пичовете, евала!Дотолкова съм доволен, че оставих и малко повече та да се почерпят
    Ами така е прав си! Аз очаквах спрея да е по-скоро като боя, а той е по-скоро като бронз, само че във флакон.А и ще чакаме снимки, да видим как са станали твоите джанти! :D
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #17
      Ето малко снимки на резултата след почистване с пясъкоструйка и прахово боядисване:Цък 1Цък 2Цък 3За съжаление няма ЦЪК на джантите преди интервенцията но изобщо не бяха обект на гордост Много съм впечатлен и се надявам да се доближава по издръжливост поне малко до фабричното боядисване
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #18
        Esper написа:
        Ето малко снимки на резултата след почистване с пясъкоструйка и прахово боядисване:Цък 1Цък 2Цък 3За съжаление няма ЦЪК на джантите преди интервенцията но изобщо не бяха обект на гордост Много съм впечатлен и се надявам да се доближава по издръжливост поне малко до фабричното боядисване
        Те станали като нови
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #19
          Esper написа:
          Ето малко снимки на резултата след почистване с пясъкоструйка и прахово боядисване:Цък 1Цък 2Цък 3За съжаление няма ЦЪК на джантите преди интервенцията но изобщо не бяха обект на гордост Много съм впечатлен и се надявам да се доближава по издръжливост поне малко до фабричното боядисване
          Станали са много добре. Само се чудя защо са с 5 болта. Темпра-та от гаража не е ли с 4?
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #20
            Много добре! А цената за железни и алуминиеви една и съща ли е?
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #21
              Да, малко са неподходящи за темпрата тези За Мерцедеса са...2 от джантите на Темпрата ще претърпят същата метаморфоза след като монтирам зимния комплект гуми.Изобщо тези 2 ги дадох за да видя как ще стане, пилотен проект един вид Е, резултата както се вижда надмина очакванията, поне за мен.Колкото до въпроса дали цената е еднаква за алуминиеви и стоманени джанти - да, еднаква е.Определя се само от диаметъра.Съжалявам ще не снимах ценоразписа, следващия път непременно ще го направя.И ако началниците не възразяват, мога да оставя координатите на хората.Очевидно работят професионално, цената всеки си решава дали го устройва а аз не взимам процент за реклама - гарантирам
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X