Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля калника на Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля калника на Браво?

    Здравейте колеги, интересува ме как точно се сваля калника? Отвих няколко шестограма отгоре под капака, един труден при пантата на капака..намерих и един отдолу под пластмасата на подкалника, но е мн кофти заял..развих и този откъм вратата.Та..колкото и да развивам..калника не помръдва..Някой да го е свалял? п.п. Ами ако питате, защо ще го свалям..ПТП..калника е хлътнал..знам, че е най-лесно с втора употреба, но така или иначе няма да карам известен период от време..поне да се опитам сам Иначе някой да е виждал фарче по-евтинко?
    Bravo 1.6 16V

    #2
    Калника се сваля с рязане! Не ти препоръчвам!
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      ами..няма начин..ще трябва да се прави..Сега не може да се отвори вратата докрай..Идея къде е заварен? и като е заварен защо са му толкоз болтове?
      Bravo 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Преден калник с рязане малко ме съмнява.Под бронята мисля има още един винт и калника е залепен със нещо подобно като болкит за купето затова се опъва.Сега погледнах под бронята няма винт.http://84.242.167.186:7080/navi?COUN...D=1&GUI_LANG=N
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Мерси колега, само не мога да разбера 7 и 6 какво са? аз отвих и един болт откъм вратата..кой знае за какво е бил..
          Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #6
            6.МЕТАЛЛИЧ. ПОКРЫТИЕ 7.ИЗОЛИРУЮЩЕЕ СУЩЕСТО
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              здравейте Току що приключих с калника..е тази картинка няма нищо общо с истината..калника се дарйа на поне 7-8 болта..( най-малко ) и за да се свали трябва да се свали бронята и капака...кофти..ама ся разчастих цялата кола
              Bravo 1.6 16V

              Коментар

              Working...
              X