Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се продават водни съединения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се продават водни съединения

    Трябват ми водните съединения без тия големите за радиатора. Става дума за по-тънките маркучи и най-вече тия, които отиват към радиатора на парното. В Италсервиз нямаха. Изобщо ако някъде се продават на метър различни диаметри ще е най-добре. Благодаря!

    #2
    на симеон има един магазин пише, че продават тръбички, маркучи и т.н. вътре е фул с такива неща. ще ти напиша адреса утре сутрин
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      В Евро 07 има бол, ама най добре е ако носиш и мостра.
      In Tipo Veritas

      Фиат Типо 1.6 DOHC
      Фиат Стило 1.6

      Коментар


        #4
        Магазин "Vladi’s", ж.к. "Красна поляна", бул."Възкресение" 17 (между прелеза и бул."К.Величков")822 70 730889 28 19 32

        Коментар


          #5
          Преди повече от година си купувах тези съединения за Типо-то от магазин за Фиат на ул. Козлодуй. За съжаление не мога да ти дам точен номер, но си спомням, че там имаше много магазини за авточасти.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Re: Къде се продават водни съединения

            maiden написа:
            Изобщо ако някъде се продават на метър различни диаметри ще е най-добре. Благодаря!
            Ако някой знае отговора на този въпрос за Варна, нека сподели. Около гарата имаше мисля магазин само за маркучи и съединения.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Re: Къде се продават водни съединения

              Plastex написа:
              maiden написа:
              Изобщо ако някъде се продават на метър различни диаметри ще е най-добре. Благодаря!
              Ако някой знае отговора на този въпрос за Варна, нека сподели. Около гарата имаше мисля магазин само за маркучи и съединения.
              На метър само горивни маркучи съм виждал, водните обикновено имат извивки и трябва да търсиш същия или близък, които да пасне без прегъване.
              In Tipo Veritas

              Фиат Типо 1.6 DOHC
              Фиат Стило 1.6

              Коментар


                #8
                за варна - магазин `гарвана` - срещу новия `майчин дом`

                Коментар


                  #9
                  чичо Вальо написа:
                  за варна - магазин `гарвана` - срещу новия `майчин дом`
                  Тоя "майчин дом" нали е нов... Къде е това?
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички Вас!Намерих на метър и подмених всички маркучи, един имаше който вчера се сцепи и колата ме предаде. Не обичам да правя половинчати работи и смених всичко да ми е мирна главата

                    Коментар


                      #11
                      maiden написа:
                      Благодаря на всички Вас!Намерих на метър и подмених всички маркучи, един имаше който вчера се сцепи и колата ме предаде. Не обичам да правя половинчати работи и смених всичко да ми е мирна главата
                      Хвърляй им по някое око преди да те е обзело чувството за добре свършена работа, че може да не е качествен материала от който са.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар

                      Working...
                      X