Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сгъва ли се огледалото на Мареа-та и ако да - как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сгъва ли се огледалото на Мареа-та и ако да - как?

    Честно казано, страх ме е да пробвам по-силно. Един-два пъти опитвам по-лекичко но не поддава. На типото работата беше ясна - натискаш и то се прибира. При Мареата обаче изобщо не поддава. Да не би да има врътка с повдигане/натискане? Не би трябвало - нали ако се закачи с някой на улицата трябва да може да се сгъне... Огледалата са електрически, ако има значение...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Прибират се да не плътно но си се прибират..тва и с 2те ли 1-то може да е позаяло?
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Прибират се.Може да е позаялоНапиняй здраво,най-много да го счупиш

      Коментар


        #4
        Натискай не се притеснявай и моите се прибират трудно.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          На мен някой ми го беше прибрал с друга кола преди 2 години и в първия момент си помислих, че го е счупил защото мислех че не се прибират ел. огледалата. После на ръка го врътнах обратно и се намести
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Fiat Marea Weekend HLX - огледалата и от двете страни се сгъват към вратите и задържат сгънати. По принцип са податливи и в обратна посока, но не задържат. При връщане в нормално положение - "законтрят" на място.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Мерси на всички - ще пробвам
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар

              Working...
              X