Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копчетата за ел стъклата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копчетата за ел стъклата?

    Абе колеги, светят ли по принцип копчетата за ел стъклата на Бравотата или не? Мойте и на двете врати не светят и не знам дали са си така или имам изгорели крушчици?
    Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

    #2
    На Мареата светят. Вътре не са с крушки, а със светодиоди с повърхностен монтаж. Горят много рядко. След като при теб нищо не свети, или наистина нямаш такава "опция", или нещо се е разкачило.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Виж тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F2%FA%EA%EB%E0
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #4
        Re: Копчетата за ел стъклата?

        BlackStar написа:
        Абе колеги, светят ли по принцип копчетата за ел стъклата на Бравотата или не? Мойте и на двете врати не светят и не знам дали са си така или имам изгорели крушчици?
        Осветени са със светодиоди, които минават през едно съпротивление, на което обикновено спойката не е добра. С малко спояване нещата стават бързо и хубаво.
        Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

        Коментар


          #5
          Благодаря! Разбрах как става смяната. При първа възможност ще се опритам да ги сменя.
          Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

          Коментар


            #6
            BlackStar написа:
            Благодаря! Разбрах как става смяната. При първа възможност ще се опритам да ги сменя.
            Възможоно е да няма нужда да ги сменяш! Само ги презапои и ще светнат! И внимавай с демонтажа, че се чупят лесно!
            Space Star 1.9 DID

            Коментар

            Working...
            X