Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация за brava,съвети !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Баце аз на човека дето се интересуваше му пуснах едно лично съобщение с точно 20 които написах даже без да се замисля. Прецених да постъпя така за да не дразня излишно хората тук. Ако той прецени че съм писал глупости предполагам че чете темата и вече щеше да се е обадил. А между другото не мрънкам а изразявам мнение което е различно от твойто и за разлика от теб не подскачам и не раздавам диагнози на хора които не познавам. За да избегна други недуразумения и за други марки имам доста отрицателно мнение особенно за две от немските. А относно WWWeb има още коли да сменяш докато ме догониш

    Коментар


      #32
      Добре де, но във форума всички се интересуваме от автомобили. Хайде, дай да видим списъка.Или той е строго пшазен само за посветени?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #33
        Май на тази хубава тема ще и сложа ключа, ако продължи по този начин! Защо не се придържате към техниката, все пак сме в раздел "Консултации"... или ако искате идете в "Общи...".
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #34
          Баце за съжеление не става само с интересуване трябва си и акъл. А списъка си го караш всеки ден ако не можеш сам да си го напишеш си е твой проблем.

          Коментар


            #35
            Момчета,не обръщайте темата на спор.Всеки си има различно мнение,уважавайте се.Пуснах темата за да разуча модела и сега вече знам доста работи (на теория) и добри и лоши.Тъй като незнам саитове за авточасти,някой нека сподели колко струват консумативите на тази кола: филтрите,ангренажния,ролките,накладки.Вие поне сте купували за ваще автомобили и знаете.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #36
              http://www.axm-auto.com
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #37
                pecata написа:
                Момчета,не обръщайте темата на спор.Всеки си има различно мнение,уважавайте се.Пуснах темата за да разуча модела и сега вече знам доста работи (на теория) и добри и лоши.Тъй като незнам саитове за авточасти,някой нека сподели колко струват консумативите на тази кола: филтрите,ангренажния,ролките,накладки.Вие поне сте купували за ваще автомобили и знаете.
                Има отделна тема в "Сервизи/магазини", предполагам ще ти бъде полезна. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар

                Working...
                X