Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преден десен носач за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преден десен носач за браво

    Колеги днес ме засчкоха и и изгубих конторл над колата и се ударих в един бордюр. Щетите са главно по ходовата част, на пръш поглед счупен носач, най-вероятно и нещо криво, за джантата не говорим.Моля кажете колко е цената на носача и каде е най-евтино.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Носача струва около 65-70лв.+около20лв. за смяната

    Коментар


      #3
      Мерси дано на си прав защото ме стерираха с някакви цифри...
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Колега имам същото браво, само че сменях преден ляв носач - цена 60 лв., труд 10 лв.
        Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

        Коментар


          #5
          Потвърждавам 60лв носач-10лв труд за смяна на 1 носач.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Дано си се отървал само с носач и джанта.Зависи колко е бил силен удара.Провери и геометрията на предницата после да няма нещо друго криво.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Дано ще видя.Утре или другиден ще я вкарвам в бокса, че нещо застрахователите нещат да плащат и ще видя кво ще стане. Само се моля да няма нещо по сериозно
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #8
                Току що закарахме колата в сервиз. Дано да е само носач. Моля се да не е сериозно (скъпо)
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #9
                  Аз си взех моите за по 55лв, някакви турски Teknorot. Засега 5000км няма проблеми,по натам ще видим.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Ужас... Майстора каза че и рейката е заминала
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      Заминала е от удара или и е дошло времето?Пообясни какво ти каза майстора. може ли да се рециклира?
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        MartoModev написа:
                        Заминала е от удара или и е дошло времето?Пообясни какво ти каза майстора. може ли да се рециклира?
                        Абсолютно нормално да има поражения по рейката след такъв удар.Провери само да не се е изкривила щангата за управлението която е присъединена към рейката.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          От удара... Ми ще я огледат, ама лошото е, че имат мн работа и може да не я оправят тая седмица
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            Днес си взех колата, но не е напълно изрядна: за смяна на предни амортисьори съм. Ремонтчето излезе соленко 325 лв (носач, маншон, еътрешно каре на полуоската).Кажете колко струват предните мортисьори?
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #15
                              Не знам дали са ти сменяли целия комплект с карето (100лв), но ако е само карето и носача - носач с тампоните 70лв, и каре 20лв.. маншон и грес 3-4лв.. и 220лв труд. Предни амостисьори COFAP около 90лв парчето, MONROE към 130-140лв.. Аз бих си сложил монро ако съм сигурен, че не е менте.
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X