Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

след катастрофата ми снощи....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    след катастрофата ми снощи....

    не съм бил тъпана, ама снощи направих кофти изпълнение и се надянах на един Пасат....не можах да спра и той ми помогна ... та едно от пораженията по Пунтото е, че пластмасовите държачи на фаровете са счупени / и двата /, но фаровете са здрави / и двата /... има ли начин и с какво да ги залепя, та "синята птица" отново да литне...и друго - май пукнах и радиатора на климатика... кви ли пари ще е.... и трето след инцидента ми падна късата полуоска... питам - защо??? какви ще са причините според вас и фатално ли ще е.... колеги - ползвайте предпазните колани!!! благодарение на това ви пиша в момента.....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Залепи ги с поялник за пластмаса, като вградиш вътре метални мрежички.Ще станат по-здрави отпреди.Пълненето с фреон е 60 лв. +/- 10-на лева (много зависи къде ще го пълниш)В хладилните сервизи взимат по 30 лв. :D Да ти падне полуоската???????С колко се удари?Тук вече навлизаме в кръга на мистериите
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Счупени уши на фаровете,пукнат радиатор,извадена полуоска удар си е било.Искам да ти обърна повече внимание на извадената полуоска.За да стане така има някаква причина и си мисля ,че някой от тампоните на двигателя не е в ред.При удара двигатела заедно със предавателната кутия е мръднал и тогава е паднала полуоската ,но пък тя от какъв зор ще се вади.Опиши след това как я постави веднага ли тръгна.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        оказа се, че се е отчупила ск. кутия - там където е хваната за рамата - виснала е и затова е паднала полуоската...най-учудващото от всичко е, че фаровете не стига, че са здрави ами и светят...п.п. че си беше удар - беше си... имам около 8 м. спирачен път - видими следи по асфалта... като се има пред вид че крака ми беше на спирачката... още не мога да възстановя всичко, но все по-често почвам да си мисля, ча тоя отпред не му работеха стоповете...ремонта ще си излезе цифраааа.....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар

        Working...
        X