Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е, нема такъв филм! Разгони ми се фамилията.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    еее доста мотаене е аз и двете бързо..Моята си я купих в неделя прибрах си я в кб в гараж на др. ден КАТ временни купува се това онова на втория ден до КАТ с временните ма беше лудница та на третия ден чак си я регистрирах Каско всичко касетофонче, след няколко дни консумативите и това е.Документите си бяха там.На Мареа-та видяхме я решихме че я взимаме капаро дадохме изтеглих парите платих дадоха си ни всички документи рег в КАТ и така..
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #17
      При мен цялата процедура по покупко-продажбата отне 30 мин. В КАТ - 5 часа.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #18
        кола

        сега незнам как е но преди като минават колите на граница търсят документи на колите и плащат гаранция че ще остатат тук /после им е връщат / а сега как е защо няма документи ? но нему давай парите до като не ти даде всичко
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #19
          Ето това е объркано при мен.
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #20
            Еееее стана работата. Колата е платена + регистрация в КАТ + смяна на консумативи = 3600. Момчето дето е шеф се оказа много точен. Дадох му 2000 лв. с/у една разписка, но пича се оказа точен и сега съм с нова колица - перфрктна. Автокъщата е ЕЛПАС-2 на ъгъла на бул.Т.Александров и ул. Осогово. Човека е Боби Василев и е много точен пич! Колите не са скъпи и са внос от Италия. Аз лично съм много доволен от момчетата.
            Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
            MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
            Engine Stamp: 176B9.000
            Version Code: 176BV
            Version: V5 | SPORTING | 03.'98

            Коментар


              #21
              Честито! Със здраве да си я караш и милиони безаварийни километри да и навъртиш!

              Коментар


                #22
                Червен спортинг ли е колата ? че там по тия автокъщи имаше такъв...
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #23
                  nasty написа:
                  Червен спортинг ли е колата ? че там по тия автокъщи имаше такъв...
                  Точно за тази автокъща с червения спортинг става въпрос. Аз него гледах, не беше лош. Точно зад червения обаче видях "белия лебед". Още не беше приведен във търговски вид демек току що свален от автовоза. Имаше си газ правена в Италия и Боби го даваше със 800 лева по евтино (без да съм се пазарил). Затова си взех бялото пунто.
                  Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                  MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                  Engine Stamp: 176B9.000
                  Version Code: 176BV
                  Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                  Коментар


                    #24
                    Да не е от тия които през ноща ги качват на автовоза разхождат ги малко и сутринта все едно ги свалят от него.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #25
                      На сестра ми колата я капарирахме, на другия ден отидохме да я вземем, защото нямахме в нас пари да платим и двете коли (моята и нейната) и вече оправяхме регистрациите в КАТ (имаше транзитни номера)... Нейната също е от италия...

                      Коментар


                        #26
                        Tornado написа:
                        Да не е от тия които през ноща ги качват на автовоза разхождат ги малко и сутринта все едно ги свалят от него.
                        Невъзможно. Просто е тъпо и скъпо. Тия хора там не са такива мишки даже напротив- много точни момчета.
                        Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                        MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                        Engine Stamp: 176B9.000
                        Version Code: 176BV
                        Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                        Коментар


                          #27
                          споко мене ме мотаха 3 месеца , луд станах
                          Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                          части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                          части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                          тел. 0883437022

                          Коментар


                            #28
                            Е аз го гледах преди месец два там...1 приятел и той се радва на пунто и вика я като твойто си правим мафия Казвам му зимай айде Бялото не съм го виждал....не е било там тогава.Казваш и ти си на газ от италия и моето го взех така...качи някоя снимка ,че ми стана интересно ,а дали ще се видиме засечеме някъде незнам
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #29
                              оооо мен не ме мотаха ,ама сега аз се мотам по сервизи,за това внимателно я прецени тазя прословута едномесе4на кола! Това е приятелски съвет!

                              Коментар


                                #30
                                Аиде бре кво стана с тая кола, всичко оправи ли се? или още чакате?
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                                Коментар

                                Working...
                                X