Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко са разновидностите на Bravo 2.0 20V?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко са разновидностите на Bravo 2.0 20V?

    Купих си Браво 2.0 20V и искам да си го обслужа.Казаха ми че имало такова с 2 и такова с 3 ремъка.Аз пък си мисля че този двигател няма разновидности.Ще съм благодарен за помощ.И още нещо - каде са тия срещи на феновете на фиат?Питам защото искам да си купя частите и да ги занеса да ми ги сменят,а не знам какво точно трябва да си купя.Иначе петака си е супер запазен и много красив :D

    #2
    Re: Колко са разновидностите на Bravo 2.0 20V?

    petar2202 написа:
    Купих си Браво 2.0 20V и искам да си го обслужа.Казаха ми че имало такова с 2 и такова с 3 ремъка.Аз пък си мисля че този двигател няма разновидности.Ще съм благодарен за помощ.И още нещо - каде са тия срещи на феновете на фиат?Питам защото искам да си купя частите и да ги занеса да ми ги сменят,а не знам какво точно трябва да си купя.Иначе петака си е супер запазен и много красив :D
    има две разновидности - по стария вариянт, със 147 к.с. и по новата версия (мисля, че е след ’9 със 154 к.с. но не знам да са с различнен брой ремъци...п.п. коя година ти е колата?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Re: Колко са разновидностите на Bravo 2.0 20V?

      petar2202 написа:
      Купих си Браво 2.0 20V и искам да си го обслужа.Казаха ми че имало такова с 2 и такова с 3 ремъка.Аз пък си мисля че този двигател няма разновидности.Ще съм благодарен за помощ.И още нещо - каде са тия срещи на феновете на фиат?Питам защото искам да си купя частите и да ги занеса да ми ги сменят,а не знам какво точно трябва да си купя.Иначе петака си е супер запазен и много красив :D
      Първо честито за придобивката, да си го караш безавариино А за ремъците най-вероятно са ти казали за варианта с климатик, но не знам от кога това се води за "разновидност" Иначе както каза колегата charlie вариантите на 2.0 20V са 2 - до 98 год. и след 98 год.
      Bravo HGT 2001

      Коментар


        #4
        Re: Колко са разновидностите на Bravo 2.0 20V?

        petar2202 написа:
        И още нещо - каде са тия срещи на феновете на фиат?
        Виж в този раздел, там съм оставил и карта на мястото.
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Моето е същото като на v_a_c_h_o_o ’96год. с климатик.Та значи какво ми трябва-ролка,паразитна ролка,ангр. ремък,балансиращ ремък,филтри и още някакви ремъци май за водната помпа,за климатика?

          Коментар


            #6
            20в без клима няма...а за да си сигурен какво купуваш отиди в магазина за авто части с талона или поне с № на двг.
            "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

            Коментар


              #7
              Мерси колеги

              Коментар

              Working...
              X