Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електроусилвател на волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електроусилвател на волана

    Здравейте, искам да попитам някой дали е имал проблем с Електроусилвател на волана на пунто 2. Защото ми се налага да го сменям а той е доста скъп.
    ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

    #2
    Колега, ползвай търсачката. На няколко места вече писано за проблеми с електроусилвателя.Като например http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E2%E0%F2%E5%EBУспех.

    Коментар


      #3
      Re: Електроусилвател на волана

      pepiko написа:
      Здравейте, искам да попитам някой дали е имал проблем с Електроусилвател на волана на пунто 2. Защото ми се налага да го сменям а той е доста скъп.
      Доста си скъп на думите pepiko! Опиши, ако не те затруднява какви са проблемите с твоя електроусилвател, може пък и да ти спестим някой лев. Като броиш и мен, точно петима души от този форум са имали проблем.При мен беше, че некадърни тенекеджии не откачиха клемата на акумулатора при заварка с електрожен и гръмнаха контролера на електроусилвятеля, та се наложи да го купувам.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        електроусилвател

        Колеги благодаря за съпричастието, днес бях къде ли не, обиколил съм всички оторизирани и не оторизирани сервизи за фиат и навсякъде компютрите паказват електромотор но сервото, като колата си работи нормално само веднъж при палене за целия ден остана да свети лампата с воланчето на таблото и останах без хидравлика. Гася мотора чакам 2-3 минути паля и няма проблем. Дайте идей, или от къде да си купя по евтино от 500лв. само за мотора.
        ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

        Коментар

        Working...
        X