Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със сваляне на радиото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със сваляне на радиото

    Здравейте, днес имах проблем с радиото. Опитах да го сваля по начина, по който е описано в често задавани въпроси, но излезе около сантиметър и след това нещо го държи и не помръдва. Направил съм и 3 снимки. Кажете ми какво не правя както трябва.

    #2
    Ех пак трябва да гадаем на каква кола сваляш радиото ако е на Браво,Брава или Мареа понякога въпросните пластини се огъват много лошо и не го пускат.При мен се получи така и го дръпнахме двама иначе щях да го дърпам през багажника с въже с друга кола. .Ако е на Трабант честно не знам не съм имал Траби.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колата е Фиат Браво. Ето и снимките.Има ли опасност ако дърпам много силно да повредя и централната конзола?
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Е не дърпай чак толкова силно че да свалиш цялото табло. Не мога да си спомня, обаче дали долните пластини правят проблем или горните, но от тази снимка мисля че при теб са долните. Тази която съм посочил със стрелка от другата страна има същата.
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          http://trace.data.bg/Pics/Snimki%20v...%202.jpgЕто как са пластините отстрани, ако още не си го извадил.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Обърнала се е една или две от пластините и затова ти образува нерви. И при мен така се получи, но с тънка отверка ги притиснах към корпуса и успях да измъкна гадината.
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #7
              Радиото го свалих и двете пластини които си ми снимал се бяха изкривили и те са запъвали.

              Коментар

              Working...
              X