Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Пунто МК 2 2002

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за Пунто МК 2 2002

    Мисля да купувам таквоз за жена ми и искам да ви питам за някои особености при огледа,освен обикновенните неща които се гледат при покупка Интересува ме 1.2 8в мотора добър ли е,защото съм решил да е или такова,или 1.9 ЖТД,защото 1.2 16в се намира адски рядко а аз искам такова Предварително благодаря Харесал съм няколко,ето гиhttp://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...958&f1=detailshttp://www.autoh.net/?go=offer&p=detail&offerId=164479http://www.autoh.net/?go=offer&p=detail&offerId=169040http://www.autoh.net/?go=offer&p=detail&offerId=167659http://www.autoh.net/?go=offer&p=detail&offerId=167694като първите три са на дневен ред
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    #2
    Щoм си сложил снимки, сигурно те интересува, коя е най-добра на външен вид. На мен ми хареса първата черната А относно 1.2 16В Писано е по темата, аз също бях направил тема за този двг

    Коментар


      #3
      Тея дизели с голяма цена бре За 1.2 8в няма толкова писано ,странно ми е ,че е рядко срещан при Пунто мк1 и доста срещан при мк2 А дали е добър - Пунтото е на 188ххх и проблеми няма сериозни ,дано така да е и в бъдеще :D Сменяй си масалцето и гледай да не седи много в лютеницата За жена не е никак лош ,за малкото купе си е добре ,1.2 16в друга бира и по-модерен
      като първите три са на дневен ред
      На четвъртото какво му е ,освен че няма джанти
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        какъв пробег предолагаш че ще има колата годишно?
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Колега, извинявай че се меся, ама ти на жена ти показал ли си ги?Да не стане като моята работа - "няма проблеми, каквото ми харесаш, няма значение"....Накрая - "ама нямаше ли червенко, виж това бялото какво е хубаво, как пък ти хареса синьо...."Жени, това е!
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            какъв пробег предолагаш че ще има колата годишно
            7-8000 максимум тя кара малко сега има Поло ма се е влюбила в Пунтото а и на мен тва ми е любимото Пунто от всичките
            Колега, извинявай че се меся, ама ти на жена ти показал ли си ги? Да не стане като моята работа - "няма проблеми, каквото ми харесаш, няма значение".... Накрая - "ама нямаше ли червенко, виж това бялото какво е хубаво, как пък ти хареса синьо...." Жени, това е!
            Тя си го е избрала бре иска точно такова Интересува ме някое мнение за мотора 1.2 8в,ЖТД-то си го знам но за този мотор незнам нищо
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              @Mury: Пиши на kiler_4o той скоро си купи 1.2 8V 60коня
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                огледайте ги с Бобо и вземи най-читавата тогава :D
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  огледайте ги с Бобо и вземи най-читавата тогава :D
                  То тва е ясно че така ще стане,но ме интересува този мотор дали е читав,има ли някакви детски болести и т.н.
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар


                    #10
                    http://www.axm-auto.com/pBB2/index.phpпиши тамХристо ще ти каже най-добре
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Mury написа:
                      Интересува ме някое мнение за мотора 1.2 8в
                      Кое по-точно те интересува За детски болести ,които съм забелязал ,най-често тече гарнитурата Освен всички консумативи ,още съм сменял бобина (и на братчеда даде фира едната) ,алтернатор ,друго май няма Не знам как ще се държи с климатик обаче ,че моето няма За тея 7-8 хил км си е добър вариантЩом от мк1 е наследен на мк2 значи трябва да е читав :D
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #12
                        преди около 2-3 седмици си купих пунто Мк.II 1,2 8V, ами какво да ти кажа - страхотна е колицата, много запазена, двигателчето за своите 60 коня супер бързо ускорява, изпробвал съм го до 150 само, но щом е за жена мисля, че не и трябват повече ... днес го натиснах до 6000 оборота на втора (за което искрено съжалявам, въпреки, че нищо му няма и съм с пълна синтетика селения) - никакви проблеми ... като включиш климатика става съвсем малко по-тромаво, но разликата е почти неразличима !!! Не е както в мита включваш климатика и колата спира - напротив, даже ускорява много добре, до 120 без да се замисли си отива с вкл. климатик, нагоре не съм пробвал ... Климатика духа много добре, даже при спряла кола също охлажда страхотно... Общо взето това е - трябва да се паднеш на запазена кола - другото не е проблем ...само 1 нещо немога да намеря и сега го чакам да пристигне от италия - пистовия ремък за динамото (понеже е отделен), но това не е проблем ...edit: моята е в същия цвят като JTD-то и не съм видял човек, на който да не му харесва

                        Коментар


                          #13
                          идвай направо да ти давам моето
                          Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                          Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                          Коментар


                            #14
                            Mury написа:
                            Интересува ме някое мнение за мотора 1.2 8в
                            Както каза един колега по-горе - вгражда се от ’90те до ден днешен! Прави си изводите дали е здрав
                            1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                            Коментар


                              #15
                              ikov_Vr написа:
                              идвай направо да ти давам моето
                              Искам да е 2002 поне даже 2003 и да е с 3 врати,т.е.жената така си го иска
                              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                              Ventura garage

                              Коментар

                              Working...
                              X