Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не може да подреди оборотите BRAVO HGT ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не може да подреди оборотите BRAVO HGT ???

    Значи снощи пътувах извън града в голям дъж и всичко нормално, пребрах колата работи си нормално, днес не я бях палил цял ден и след обяд реших да изляза с колата и паля обаче двигатела държи около 600 оборота и прекъсва все едно работи на три или четири цилиндъра, работи така около 30 секунди и реших да и дам малко газ натискам газта и се форсира с едно такова прекъсване все едно някой от цилиндрите не работи и като пусна газта пак пада 600 оборота работи така около две три минути и се оправи всичко пак нормално, ако някой може да ми каже на какво се дължи това ще му бъда много благодарен .....
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    #2
    проблем по тоците ама кое точно беш ли го
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      За мен е бобина.

      Коментар


        #4
        Stilo написа:
        За мен е бобина.
        Може но не е задължително.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          може да има останала влага, я в делко, я някъде другаде по-тоците, ако не се оправи до ден-два, отиди на диагностика и ще ти кажат къде точно е проблема споко, едва ли е нещо голямо
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Кабели за свещи или свещите.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              утре ,другиден ще изсъхне и всичко ще е ок ! но си провери кабелите и свещите !По принцип ,не виждам какво може да се намокри за да прекъсва така (помисли и за бенз.филтър дали си го сменял скоро )
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Аз залагам на свещите.
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  Тя колата се оправи самичка :D като загря и всичко нормално , поне за сега, иначе всичко е сменено, бензинов филтър , свещи , надявам се да не е нещо сериозно , доста гледах каде се намира това делко но на моята кола не можах да го намеря , благодаря много за отговорите
                  FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

                  Коментар


                    #10
                    Малко офф, ама тоз Трабант много наточен, как подминава ХГТ-то само... :D
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Трабаня ми беше първата кола и още не мога да се реша да го продам, защото трябва да го дам за без пари а е в перфектно състояние ......
                      FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X