Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ със смяната на алтернатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ със смяната на алтернатор

    Така та въпроса ми е?Да ми кажете какъв възможно най-голям алтернатор мога да сложа на уното.Мислих си вариант от уно 1.7D или нещо от сорта, ама незнам.Трябва ми голям алтернатор от сорта на 90АИдеята ми е да мога да го сложа без да преправям нищо или поне да несе налагат кой знае какви преправяния.А също така ако продава някой такъв голям алтернатор да ми се обади може да се договорим.0898/710-600 НИКИ0889/014-112 НИКИ

    #2
    аз имах уно 1.1 преди и се опитах да му сложа алтернатор от регата дизел, ама колко беше забравих, май 1.7 наистина, не съм сигурен. не пасна за малко заради разстоянието между двете уши, на дългия бот. ако се пилне малко щеше да стане. иначе мисля от ладите пасват, но трябва с алтернатора и така да сравняваш. на регатата е в мен, ако ти трябват снимки мога да го поснимам
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Ами пусни малко снимки информацията винаги е полезна.

      Коментар


        #4
        Тия алтернатори вече ни съсипаха по добре да ги включим в обслужването след закупуване на колата.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Моя е ремонтиран, ама искам да сложа по-голям поради голямата консумация, която ще имам в колата след като сложа новата музика.

          Коментар


            #6
            Ей аз забравих ,че и аз имам кола и като си помился ,че става на 176000 скоро да не се озъбя и аз за ремонт на алтернатор.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Няма нищо непоправимо и аз правих моя. Само зависи каква му е повредата, след като го свалиш сядаш и почваш да мислиш как най-лесно да минеш метър и чак тогава ремонираш.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                NikMar написа:
                Няма нищо непоправимо и аз правих моя. Само зависи каква му е повредата, след като го свалиш сядаш и почваш да мислиш как най-лесно да минеш метър и чак тогава ремонираш.
                При Мареа няма метър само ако знаеше как се сваля алтернатора и щеше да се откажеш и да избягаш на сервиз.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Давайте предложения вече се търси по голям алтернатор някаде над 120А

                  Коментар

                  Working...
                  X